Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Tegnap be fenyített egy Crips tag, mit tegyek?

Tegnap gyalogoltam a NYÓC-ba aztán jött egy Gettós Gangsta Crips tag hát mert kékbe volt én meg piros Nike polóba meg piros Jordan ban voltam aztán ki csapta a csúzlit azt azt mondta hogy "Vegyed le a pirosat mer az ellenséges szín Vágod!?" Mondom nehogymán befojásold az észjárást azt kaj eldurrantotta a 9mm skulót a tesa, aszondta "he a kövi skuló a arcodba vaker" azt elfutottam jött utána velem szembe 2 Bloods tag aztmondták látták mi történt rendesek voltak mert azt mondták be védenek mert a Nike piros márkákkal képviselem őket, akkor most féljek vagy ne? Most akkor Bloods tag lettem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Compton, Bompton, Bloods, Crips, South Park, Tatooin, padme amidala, Rey, , Jenő

ápr. 17. 18:13  Privát üzenet  

A válaszok
All You Had To Do Was Follow The Damn Train Cj 

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 11:26 Privát üzenet
ezénvagyok01 nevű felhasználó válasza:

Természetesen nem de amugy nyc be, hogyan került crips meg a blods?

# 2/2Időpont máj. 22. 17:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Crips bandába csak afroamerikaiak, vagy más bőrszínű emberek is beléphetnek?
Tudnátok mondani nekem sorozatokat?
Bloods? (többi lent)
Mondjatok minnél több amerikában tevékenykedő néger bandát. (Bloods, Crips kívül)?
Az egyes kendőknek mi a jelentésük?
A Crips vagy a Bloods az erősebb? Kik vannak többen?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!