Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Jó ötlet lenne regisztrálni a nyasgem pont school domaint, és az iskolám weboldalára átirányítani?

Csak az a baj, hogy rohadt drága a .school domain, arra gondoltam, közösségi gyűjtést kellene rendezni a cél érdekében.

ápr. 22. 21:55  Privát üzenet  

A válasz
Hm. :) xDDD

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 23. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alacsony testalkatú átlagos lány vagyok. Csak a magasságom miatt állandóan kisebbségi érzésem van állandóan. Pont most váltok iskolát és szeretném ha az osztálytársaim ne úgy...
A szájceruza nevű termék száj kontúrozására van, vagy olyan mint egy rúzs, pont ugyanaz a funkciója? Szóval egész ajkat fedni találták ki, vagy főként körberajzolni,...
Telc nyelvvizsgán voltam és másfél pont hiányzik a sikeres írásbelihez. Felülbírálati kérelmet szeretnék írni, de nem tudom, hogy mit kell (/lehet) írni indoklásnak. Valakinek ötlet?
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Ötletek? ( többi lent )?!
Pont beleesik a nyaralás idejébe, van valami ötlet? Fontos
Valami jó szivatás kéne április 1-re! Pont akkor lesz a diákönkormányzati napra esik, aami azt jelenti, hogy fél órásak a szünetek. Főleg a tanároknak szeretnénk valami kevésbé...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!