Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az afrikai eredetű homokkal kapcsolatban, szerintetek lehet benne vmi?

Figyelt kérdés

Egyes elméletek szerint, az európai autómosó tulajdonosok a felelősek az afrikai homokvihar miatt, amit egészen magyarországig hozott a szél.

Az elmélet szerint, így akarják rászerni az autótulajdonosokat, h minél többet hordja hozzájuk az autótulajdonos a kocsiját mosatni. Elvégre ki szeret koszos autóval járni?

Szerintem lehet benne vmi, csak azt nem tudom még, h hogyan is csinálják.

Szerintetek mi a véleményetek erről?


2019. ápr. 27. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon Menő, te vagy az?
2019. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig az összes válasz hasznos. :)
2019. ápr. 27. 10:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez mi lenne ?

Autók , amik homokosok.

2019. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tegnap jártam egy óriási használautó telepen, ahol csak egy autó volt lemosva...az, amit meg akartam venni. Még jó, hogy előre szóltam.


A többi autón ott volt fél Afrika pora, a tulaj meg készülődött, hogy tökönszúrja magát.


Az a véleményem hogy ez mindennapos, csak nem ilyen méretekben. Ha lemosom a kocsimat reggel, délután finom porréteg van a kocsin, pont úgy mint a száradó ruhákon, az emberek haján és a beszívott levegőben.


Lehet látni, hogy a fák levelei is porosak, a mostani áztató eső után pedig milyen tiszták.

2019. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez teljesen egyértelmű, szomorú, hogy csak most jöttél rá. Hatalmas ventillátorokat telepítenek a sivatagba, amivel idefújják a sok port, hogy ez történjen. Az ablakmosó cégeknek, akik az irodaházakat tisztítják, nekik is hatalmas biznisz.
2019. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Perdze, egyértelmű. Eddig is gyanús volt, a sivatag miért nem sík terület, mikor a nevében is benne van, így kezdődik. De nyilván mikor kitalálták a nevét, h hívjuk ezentúl sivatagnak, akkor mégegy nagy sík platu volt csak. Azóta viszont dűnésedett, vajon miért?

Mekkora gödröket kellhetett ásni ahhoz, h ennyi porot ide fújathassanak. Áll össze a kép... :)

2019. ápr. 27. 10:51
 7/13 anonim válasza:
100%
Az Európai Autómosók Titkos Társasága (EATT vagy SCoEC, azaz a Secret Club of Euripean Carwashers) felvásárolták az ipari és háztartási ventilátorokat. Majd Soros-művek által betelepített afrikai migráncsok a zsebükben behozott áfrikái eredetű port a partokon leadják, cserébe kapják a mobilokat és az ingyenes 20gigás roaming-netet. Ez duplán jó üzlet: a port nem a sivatagból kell idefújni, hanem Európa határától lehet hinteni. Másrészt amíg a migráncsokkal van mindenki elfoglalva, addig az EATT gyanú nélkül tud porolni. Na, ez az igazi Soros-terv, vagyis a Poros-terv.
2019. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Erre bevallom eddig nem gondoltam, de most jött a hír, h britt tudósok már be is bizonyították az elméletedet. :)

Ment a zöld pacsi.

2019. ápr. 27. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Van benne valami, leginkább szilícium-dioxid.

Ha szoktál nagyobb léptékű meteorológiai műholdképeket nézegetni, látszik, hogy egy-egy erősebb déli légáramlás esetén, hogy fel tudja kapni a szél Észak-Afrikában a homokot és hogy hozza Európa felé.

Az európai autómosó tulajdonosoknak jó kis ciklongyáruk lehet, vagy valami jó nagy ventilátorokat telepíthettek a Szaharába, amivel kontinenseken át tudják fújdosni a homokot. A ventilátorokat gondolom helyben épített erőművekkel hajtják meg. "Olcsó" befektetés lenne, ami autómosásokból bizonyára hamar megtérülhet...

Nagyon remélem, hogy ez csak egy troll kérdés és nem komolyan gondoltad!

2019. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem Szahara, Afrika! ;)
2019. ápr. 27. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!