Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért csinálta ezt velem, azt...

Miért csinálta ezt velem, azt hittem ő az igazi?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy medencés buli, volt habparti is. Találkoztam valakivel akiről azt hittem ő a tökéletes számomra. Nekem már régóta nincs párom és nagyon szeretném megtalálni aki hozzám tartozik.... Sokszor össze is simultunk de láttam hogy másokkal is ezt csinálja, ez kicsit fájt.... Később a detoxikálóban kötöttünk ki és ott derült ki hogy van párja és ez a szédült este neki semmit nem jelentett. Pedig olyan tökéletesek lettünk volna együtt.... Majdnem olyan volt mint a régi párom. Próbáljam megkeresni az exem vagy nyomuljak tovább az új kiszemeltemre hátha el tudom csábítani??? Nagyon szomorú vagyok amióta a régi elhagyott de ez az új lehetőség megint értelmet adott az életemnek. 38/Zokni
2019. ápr. 27. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Medencés buli=mosógép

Detoxikáló=ruhaszárító

2019. ápr. 27. 14:22
 2/7 Fruzs33 ***** válasza:
71%

Nem tudok ez mellett szótlanul elmenni.

Ha van párkapcsolata,akkor hagyd.

Ha meg ennyit jelent neki,az pont leírja,hogy milyen.

Szerintem veled is ezt csinálná.Pont egy.ilyen kéne?!

2019. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%
Nem is ismered, honnan szeded, hogy tökéletesek lettetek volna? Érezted a szikrát? A csodát? Amit ő áraszt azzal, hogy érződik, hogy meg akar dugni, semmi csoda nincs benne?
2019. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
kedves Zokni! Mindenkinek megvan a párja, neked is megvan de lehet hogy még a szennyeskosárban, vagy esetleg egy körrel lemaradtál és őt már kiteregették. De ne búsulj mert a fiókban biztosan megtaláljátok egymást előbb-utóbb, ha a gazdátok rendet rak. Lehet, hogy még egyszer-kétszer egyedül kell résztvenned a habpartin meg a detoxon. De ne csüggedj!
2019. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Fogadjunk, hogy igazából 14 éves vagy... azt hiszed, hogy megtaláltad az igazit, mert tetszik, és jó egy párként tekinteni magatokra. De majd úgyis rájössz, ha pár év múlva túl leszel pár félpáron. Ne keresd, és akkor megtalálod a párod ott, ahol nem is gondoltad volna. ;)
2019. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a csaj, ez a simulgatós valszeg még éretlen egy párkapcsolatra, én erre gondolnék róla így helyből első körben; az exszel már szerintem nem melegíteném fel; keresnék inkább egy harmadikat, valaki újat. Aki úgyszintén komoly kapcsolatra vágyik, és szintén kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2019. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Ja, áhá:D:D:D Ha egy kis cuki kis pamutzokni vagy, így már mindent értek. :) Nincsen ott a mosógépben egy feketelyuk? A korábbi párodat hgoy vesztetted el? Arra gondolok, hogy már tudósok is fölvetették, hogy mi van, ha a mosógép környékén vákuum keletkezik, és így tűnnek el félpár zoknik.
2019. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!