Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez az ember...

Szerintetek ez az ember milyen szer hatasa alatt van, hogy ilyet posztol?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 5. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Micsoda motivációs beszéd
2019. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy bordásfal, meg egy háromajtós szekrény, és egy sörnyitó. Valamint egy féllábú piknikkocsi. Meg volt ilyen vas a ló, tehát az a hosszú borda, az egy olyan tornaszer. Meg egy vajaskifli, csak azért, hogy már valami finomat is írjak, mert pl a mi bordásfalunkat nem képzelem olyan finom ízűnek. De mondjuk lehet nincs is neki. De mondjuk egy háromajtós szekrényt nem gyűrnék le. Én inkább csak ilyen külső szemlélődő vagyok, de még azt is messziről. Egy webkamon keresztül, amit bármikor kikapcsolhatok. Szóval, összességében szerintem, kosár. Egyébként nem rossz ami a képen van rajta. Kicsit nyers, de vannak benne jó gondolatok. Meg azért vannak benne talán némi túlzások is.
2019. máj. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!