Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretném eladni barátnőm...

Szeretném eladni barátnőm anyját! Lehetséges ez valahogy? Csere is érdekel, az árban majd megegyezünk

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
az eszedet mennyiért adtad el? vagy ha meg van még és ahogy látom alig használt, akkor kihasználatlanság miatt olcsón elpasszolhatnád, árban megegyezünk
2019. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hirdetésért jelentettem.
2019. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"hirdetésért jelentettem"

Hogy itt mennyi hüjevan,😋

2019. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Hüjevan" Helyesen: "Hülye van."
2019. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen évjáratú?

Használt? Milyen állapotú?

Mennyit futott?

MEnnyit eszik 100-on?

Hány tulajdonosa volt már?

2019. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom. Ha idézőjelbe teszem, jobb? Trágárság szűrő miatt írtam így, de kösy.
2019. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adok érte egy használt Anthemet.
2019. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Cserélhetünk az anyósommal, de ráfizetek, mert becsületes vagyok.

Az enyém ugyanis tűzokádó, bár csak egyfejű, de ő is süsü egy kicsit, ahogy az a már közismert rajzfilmben megjelent, csak ez harap is, de akkor be kell tuszkolni a szennyeskosárba, akkor megszelídül egy pár óra múlva. Kaphatsz érte egy billencs sódert még, meg egy alig használt csillagászati távcsövet, aminek törött az optikája, de így már neked kell valamit adnod még cserébe, mert ezzel felülfizettem.

Látatlanban mondom ezt, mert bármennyire kemény is a nyanya, nekem van módszerem a porhanyításra, te is edzésbe fogsz kerülni és sok derék káromkodást meg fogsz ismerni, ami jó, mert fejleszti a szókincset, így már sokallom is a kukkert, adok helyette tefalos serpenyőt, azt már úgysem használtam tíz éve, mert rákkeltő, de viszont alig kell bele zsiradékot tenni, így vannak előnyei is, mert nem hizlal.

Esetleg adhatok még ráadásnak svéd olajszűrő karmantyút, de akkor kérem a barátnődet is, mert már abban az árban járunk, de ha valamit kérsz még rá, akkor szívesen adom a mostani élettársam zabigyerekeit, van egy pár, választhatsz belőlük tetszésed szerint, úgysem tudja egyik sem, ki az apja, mert vannak még megfejthetetlen titkok a természettudományban.

Ha hármat viszel belőlük, akkor adok hozzá egy okostelefont, ami ugyan régen nem működik, de vannak hozzá galambok, amik elviszik az sms-t, csak búzát kell nekik néha kaszálni, meghálálják, mert csak ritkán szarnak a fejedre, nem úgy, mint a, hm, nem is folytatom, tudod te, miről beszélek.

A zabigyerekek mellé természetesen adok egy karikás ostort az optimális nevelés céljára.

Van egy pitbullom is, ha azt átveszed, akkor visszaveszem az anyóst, az kevésbé veszélyes, mert az még senki torkát nem harapta át, egy szem, meg nem a világ, amit kikapargat időnként.

Mehet a bolt?

2019. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!