Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Mit tegyek ha Loki megcsalt az egyik legjobb barátnőmmel és gyereket akar tőle?

Kúltúrált válaszokat szeretnék, mert szomorú vagyok nagyon 😟.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Avengers, Bosszúállók, Loki babaaaa, Asgard

jún. 12. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
Komolyan.. ez szerinted vicc?? Mert ha igen, akkor nagy bajok vannak..Mert ez inkább szánalmas nyögdécselés de nem vicc

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 18:32 Privát üzenet

Na, hát mi a gáz?

Csinálj nekik egyet, ha annyira akarják, ne legyél ilyen szőrösszívű, legalább is meg kellene próbálnod.

Azt ugyan nem is ejtem, ki az a Loki, de az mindegy ebben az esetben, mert nem zörög a haraszt, ha vermet ás a paraszt, amibe beleesik az amőbe.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 12. 21:12 Privát üzenet
Nem baj, Thor-ral úgyis jobban jársz! ;)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 13. 00:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1#-es mondtam, hogy kúltúrált választ kérek, mert depi vagyok. Többieknek köszönöm, hogy próbálnak felvidítani. Thor amúgy tényleg nem rossz. Csak még mindig nem lépett túl Janen.

# 4/5Időpont jún. 13. 06:57 Privát üzenet
Nem gondolom hogy Thorral jobban járnál 😉😂

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 14. 22:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, hogyha a legjobb barátnőm folyton azt írja/mondja, hogy öngyilkos akar lenni?
Mit akar tőlem volt legjobb lány barátom?
Miért akar a legjobb barátnőm mindig jobb lenni nálam?
Azt álmodtam h összejöttem a legjobb barátnőm bátyjával, és boldogan ébredtem fel. Viszont a való életben nem is beszélek vele és nem is tetszik. Mi az oka h ezt álmodtam? Vagy...
Mit csináljak ha a legjobb fiú barátom többet akar mint barátság és keveessebet mint szerelem!?
Van egy probléma, amit nem tudok megoldani.3 hete éjt nappallá téve foglalkozok vele. Vannak lehetőségek is, de nem akar összejönni (a legjobb verziója a megoldásnak). Nagyon...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!