Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti voltatok már 100%-on vagy...

Ti voltatok már 100%-on vagy felette?

Figyelt kérdés
Ezek komolyan megtőrtént esetek. Csak azért írtam a humor kategóriába, mert vicces végülis! Nos ti voltatok már 100-san be drogozva,”zőldezve” vagy 100%-san részegek vagy felette! Én pl 112%-san betéptm akkor is az esetek nagy részében offon voltam nem rég, na meg egy fesztiválon tavaly, 164%-san be rugtam akkor a gyomromat meg az agyamat is úgy szét csaptam , hogy 100% felett legyen. Akkor egy idő után ki is feküdtem és úsztam is a hányásomba már kb, járni se nagyon tudtam egyedűl :D... na meg 2300 mikg be”eg szerintem az is volt vagy 105%! Akkor már tényleg elképzelhetetlen dolgokat “láttam”. Meg egyszer volt olyan ,hogy meg ittam egyedűl 1 óra alatt fél liter almás beherovkát. És akkor is 128%-san rugtam be, nem lett végűl semmi bajom. Mert kajáltam utána egy szelet pizzát. De az agyamat azt teljesen szét csaptam mert kb semmire sem emlékesztem másnap. Ti neketek voltak hasonló eseteitek? Mert mi mindig ki számóljuk , hogy hány %-osan kűldjük át magunkat egy másik világba, na meg persze az is ide tartozik , hogy a szervezetünk ezeket , hogy bírja!

2019. jún. 23. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt ilyen. Szerintem beteg vagy.
2019. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!