Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudom magam elpostázni a...

Hogy tudom magam elpostázni a világ másik végébe, csomagban?

Figyelt kérdés

Bőröndbe gondoltam belebújni. Ismerős feltenne a repülőre, csomagban.


Mit kéne tenni még a bőröndbe, hogy a reptéren ne legyen gyanús? Meg hogy lehet sürgősségivel elküldeni Barzíliába, hogy reggeli indulással estére odaérve, kibújjak a csomagból? :D


Kereshetnének akárhol, ha nyom nélkül eltűntem...



2019. júl. 2. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni, csak a bőröndre jó nagy Biohazard! Human corpse címkét kell ragasztani.
2019. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, minden csomagot átvilágítanak, alapvető biztonsági protokoll (drog, bomba, tiltott csempészáru és egyéb miatt), sehol nem jutnál át egy másik országba repülővel ilyen módon.
2019. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor mi módon? Úgy kéne, hogy a hatóság ne tudjon rólam, meg minél keveseb ember. Hogy ugye minél jobban keressenek, minél jobban aggódjanak itthon.

Viccesen hangzik, de így lehet jobban odafigyelnének.

Azt is mondhatnám (mikor megtalálnak), hogy elnézést hatósági bácsik, fogyi vagyok, és véletlenül nem a sarki boltba mentem be kenyérért, hanem az építőanyag-szállító konténerbe...

2019. júl. 2. 13:40
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A leghülyébb ötlet ehhez valamiben elrejtőzni, mikor itt a legnagyobb annak a kockázata hogy lebuksz, meg megsérülsz, belehalsz az utazásba.

Schengeni övezeten belül szabadon mehetsz ellenőrzés nélkül. Ha nem tömegközlekedéssel akkor autóstoppal.

2019. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az lenne a lényege, hogy véletlennek vagy rablásnak tűnjön, a "bűnös" ne legyen meg, és jó messze legyek, sok energiába kerüljön hazahozni. Elég gonosz ötlet mi?


Akkor ezek szerint a repülő kilőve. Hajóval egyszerűbb?

2019. júl. 2. 13:48
 6/13 anonim válasza:
57%
Zárt osztályon a helyed ha ilyen hülyeség jutott az eszedbe. Vagy akaszd fel magad útközben úgyis meghalnál egy bőröndben (Nem lesz elég levegőd)
2019. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Schengeni övezeten belül bárhová mehetsz. Ott sem találnának meg. Az eltűnt személyeket általában csak az országon belül körözik.
2019. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Schengeni övezet nem móka.

Olyan kéne, hogy jó messzire, és úgy tenni, mintha emberrablás lenne, én én telefonálnék, hogy itt meg ott vagyok, jönni kéne, haza kéne hozni...

2019. júl. 2. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség az egész. Ha eljátszod az elrablást, annak lesz szemtanúja amiért elővesznek. Ha eljátszod hogy el vagy rabolva és menjenek érted, a hatóság értesítése után a hatóság félrevezetése miatt vesznek majd elő. Ha hazudsz a körülményekről, akkor hamis tanúzásért vesznek elő.


Mondd, hogy csak unatkozol a nyári szünetben és ilyenekről fantáziálsz, mert amit te csinálsz akarsz az büntetendő egy pont elérése után, és te olyan részeket akarsz megvalósítani, ami büntethető.

2019. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd mondom azt, hogy eltakarták a szemem, és hogy a fafia volt.
2019. júl. 2. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!