Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 10 dolláros terméket kifizethe...

10 dolláros terméket kifizethetek ily módon?

Figyelt kérdés

Átvételre vettem 9.99 dollárért (ami kerekítve 10) egy cuccot, és találtam egy ilyen fotót azóta:

[link]

Az lenne a kérdésem, hogy ha ebből kinyomtatok 20 darabot, akkor azzal kifizethetem a 10 dolláros cuccomat?



2019. júl. 10. 16:23
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Jajj hogyne! A cserekereskedelem virágzik a mai nyugati kultúrában. Én is a Tescoban inkább adtam ezt-azt cserébe az élelmiszerekért, csináltam itthon rongyszőnyeget, meg fali asztali díszeket, a hiányzó összegért meg letöröltem a sajtpultot.
2019. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez nem cserekereskedelem, én teljes összeget fizetnék! 1 kép 50 Cent, 20kép az 10 dollár, minden rendben van ha jól számolok.
2019. júl. 10. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól számoltál.
2019. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Háát ... ööö ... de az. :)


Csinálj kagylópénzt és ajánld fel azt, cserébe. És mondd meg, hogy nálad máskor azzal tudnak majd vásárolni.

2019. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!