Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok leszokni bizonyos dolgokról?

Figyelt kérdés

Itt a nyár és szeretném ha ez a nyár felejthetetlen legyen. Igen ám de túlzásba viszek dolgokat. Az egyik a vízipisztolyal való játék. Vízipisztollyal gyakran emberekre célzok utcán meg ilyen parkokban és olyan mérgesen néznek rám. Egyszer egy csávó beszólt hogy "honnan ez a jó játék tán kínai?" Erre mondtam neki hogy semmi közöd haver. Az egyik reggelen ment egy öregasszony az utcán és mondtam neki hogy "fürgyé le" és utána pedig vízipisztollyal rá céloztam de ő csak morgott egyett. Nem értem sokan miért mérgesek hiszen a vízipisztoly csak egy játék. Múlt héten valamelyik nap meg pizsamában mentem boltba és egy csávó röhögni kezdett. Mi köze van hozzá? Pár nap ezelőtt pedig az úton ment az autó és kavicsokat dobáltam alá és az majdnem kisíklott. Nem sokkal később kiszált egy fószer. Én elkezdtem futni ő meg kiabált utánam de én csak röhögtem.

Hogyan tudnék leszokni a túlzásba vitt dolgaimról?



2019. júl. 10. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 16 éves, akkor ajánlatos lenne felkeresni egy pszichológust.
2019. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a depiseknek van.😆😆
2019. júl. 10. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Xd vizipisztoly??? Xd komoly pali lehetsz 😂
2019. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd megölsz valakit és vagy téged ölnek meg.
2019. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

A vízipisztoly egy játék.

2019. júl. 10. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, a vizipisztoly nem játék!!4!
2019. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De igen az

[link]

2019. júl. 10. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pl. nem tudok leszokni az evésről, a légzésről, az alvásról meg a székelésről, pedig rengeteg időt elvesznek a napjaimból, ha valaki tud egy jó szakembert akinek a segítségével leszokhatok ezekről az írjon pls!
2019. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tüzipisztoly
2019. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!