Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés
edemmester nevű felhasználó kérdése:

Hogyan szokjak le a pszichológusfüggőségről?

Korábban függőség függő voltam, ezért elmentem egy pszichológushoz. De sajnos közben pszichológusfüggő lettem. Kitől kérhetnék segítséget a leszokásban? Most heti 4 alkalmat járok, de ha néhány napig nem vagyok, máris elvonási tüneteim vannak.

júl. 12. 01:12  Privát üzenet  

A válaszok
Ez most egy komoly kérdés vagy elbagatellizált?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 01:41 Privát üzenet
Akarsz róla beszélni?!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 02:10 Privát üzenet
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Szerintem menj el ezzel pszichológushoz. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 11:48 Privát üzenet

Az kezdetnek jó, ha rászoksz az elvonási tünetekre, akkor máris alakul a függetlenség függés és a pszichológus utálat, ugyanis ha az elvonási tünetek megszokottá válnak, máris megszűnnek maguktól, csak attól félek, hogy akkor az elvonási tünetek fognak majd hiányozni, de azt nem írtad, hogy baj lenne.

Adhatom a számlaszámom a honorárium végett, amelyet a pszichológusi illetmények ismeretében állapíthatod meg a számomra?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudom hogy gáz, de hogyan szokjak le az orrom túrásáról, szám tépkedéséről?
Csak úgy tudok vizelni mint a kutyák! Felemelt lábal oszlop vagy fa értitek hogy szokjak le?
Hogyan szokjak le a köröm rágásról?
Untam már a száraz, sós és primitív péksüteményt, a pogácsát! Úgy éreztem rám hárul a feladat, hogy megreformáljam. Bekentem nutellával és megettem. Azóta nem tudok leállni vele. Hogyan szokjak le?
Hogyan szokjak le a cigiről?
Hogyan szokjak le a csúnya beszédről?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!