Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok írni vicces iskolai...

Tudnátok írni vicces iskolai sztorikat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 29 éves; még anno iskolás koromban elmentünk osztálykirándulni. Busszal mentünk és jöttünk vissza. A visszaúton úgy alakult, hogy az egyik fiú mellé be kellett ülnőm, mert csak ott maradt hely. A fiú pedig megkért, hogy üljek el, de nem tudtam hova, szóval elkezdett sírni. Odament az ofője megkérdezni, mi a baja, mire a fiú elmondta, hogy attól fél, hogy most azt fogják hinni a gyerekek, hogy szerelmes belém, mert mellette ülök.


A vicces a sztoriban, hogy hetedikesek voltunk.

2019. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😊😀
2019. júl. 18. 06:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány osztálytársam székére raktunk felállítva egy ceruzát, átszúrta a nadrágját és felment a fe...ébe.
2019. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uhh az kellemetlen lehetett neki
2019. aug. 3. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer egyik osztálytársam pénzét beraktuk a tesizsákjába, és nem találta. Ugyan ennek a srácnak a táskájába beraktunk egy békát. Majd ráugrottunk a táskára.
2019. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy srácot a tanár nem engedte ki wcre, ekkor bepisilt.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe jutott még egy, de kicsit gusztustalan, szóval, aki eszik, ne olvassa! :D


Osztálykirándultunk egy másik alkalommal. Átáztam és visszaúton az ülésem olyan lett (egy tíz forintos méretű foltot hagytam az ablak melletti ülésen). Vártam egy kicsit, hogy menjenek a gyerekek, majd lesunnyogtam a buszról.


Mire leértem, észrevette egy gyerek az ülésen a foltot és tudta, hogy én ültem ott. Mindenki elkezdte rikácsolni, hogy átáztam.


Annyira szégyelltem magam, hogy sírva fakadtam. :D

2019. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Elordítottam magam: Allah akbar! ;-)
2019. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik volt a legviccesebb eddig?
2019. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1., 6. és 7.


Többiek szerint?

2019. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!