Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről az álomból? Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, bár nem járunk(Szabi). Az álmomban mégy egy másik fiú(Gyusza). Na szóval azt álmodtam, hogy összejöttek Szavaival és sétáltunk egy tóparton( nem lényeges, hogy hol). Tehát arra jött Gyusza és azt mondta lehet, hogy nem találkozunk többet mert elköltözik és megycsókolt. Persze Szabi megsértődött és elfutott. Én utána mentem, de azt mondta, hogy soha többet nem akar látni... Na visszamentem Gyuszához a partra és leültem és sírva fakadtak... Gyusza odaült mellém és megvigasztalt.

Mondta, hogy sajnálja, hogy miatta szakítottunk. De volt egy meglepetése... Egy piknik volt. A kosárban kép póló volt. Egy pár. A felirat ,,A legjobb páros" az enyémek Gyusza, a Gyuszáén meg én. Aztán későre járt és bementünk a Gyuszáék szállását és lefeküdtünk aludni...

És itt vége mert mindig felébredtem.

Ezt legalább négyszer álmodtam.



2019. aug. 6. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Te biztosan csaj vagy, akik azt hiszik, hogy az álmaik jelentenek bármit. Nos:az álmokkal nem kell törődni nem jelentenek az égvilágon semmit, mert nem valóság. illetve a vágyaid, a félelmeid kivetülései. Inkább kérdezd meg magadtól, mire vágysz, mitől rettegsz, mik a céljaid
2019. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jó van öcsém tipikus marha komment
2019. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!