Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira utalom magam, mit tegyek?

Annyira utalom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hatalmas nagy szarkupacnak érzem magam. Csúnyának látom magam, úgy érzem, hogy soha senkinek nem fogok kelleni. Elég kövér is vagyok. Fél év alatt 22 kilót fogytam, de ugyanolyan gusztustalannak látom magam, mint amilyen voltam is. Úgy érzem, hogy semmi értelme annak, hogy élek. Nem fogom vinni semmire sem az életben. Jobb lenne meghalni, de gyáva vagyok hozzá. Mit tegyek, hogy jobb legyen az életem? Mit csináljak, hogy legyen önbecsülésem?

2019. aug. 10. 21:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Figyelj, ne csináld ezt, felesleges az önpusztítás, hidd el. Csinálj valami hasznosat, sportolj, ússz!! Az nagyon sokat segít az alakon, fitten tart, nem nehéz űzni, egyedül is merhetsz, valamint rajzolj, kertészkedj, tanulj, pszichológiát, bioszt vagy bármit!
2019. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sportolok mellette, heti ötször legalább fél óra súlyzós edzést végzek. Amennyire a súlyom engedi "futok" is. Egyébként inkább szégyellem a fogyásom, mert azt hiszem, hogy nem fogják elhinni, hogy ennyit adtam le. Mert én ugyanolyannak látom magam, mint amikor elkezdtem ezt az egészet és azt gondolom, hogy mások is ezt látják. Annyira rossz ez az érzés, szívem szerint elmenekülnék előle, de nem tudok. Lassan egy hónapja marékszám hullik a hajam is, félek, hogy mitől lehet.
2019. aug. 10. 21:43
 3/12 anonim válasza:

Fél év alatt 22 kiló, plusz heti 5x edzés már eleve hatalmas erőfeszítés, hogy jobbá tedd az életed. Nincs mit szégyellni rajta, ha hitetlenkedésre számítasz, egyszerűen ne beszélj konkrét számokról. Amúgy is, magadért csináld, ne másokért. :)

Ez az önmarcangolás meg nagyon egészségtelen, ha nem tudsz szabadulni tőle, pszichológushoz kéne fordulni szerintem.

2019. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia hány éves vagy? Egyébként hasonlóan érzem magam annyibkivétellel, hogy nekem nincs bajom a alakommal. Inkább egy senkinek érzem magam.
2019. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nemsokára 25 éves leszek. Tudom, hogy szép teljesítmény és nem is szoktam beszélni róla, csak akkor, ha rákérdeznek.
2019. aug. 11. 08:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az számít ami kívül van,hanem ami belül!
2019. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az is számít ami belül van. Most kezdtem egy új helyen dolgozni, kereskedelemben. Vannak akik csak azért járnak be oda újra, mert én ott vagyok. Ettől függetlenül nem érzem magam értékes embernek. Úgy érzem, hogy úgysem hiányoznék senkinek, ha eltűnnék. Nem szeretem azt, aki vagyok. Újra boldog akarok lenni és találni egy társat, aki szeret engem. De amíg én nem szeretem magam, addig más se fog tudni. ☹️
2019. aug. 11. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hisz,ha csak miattad járnak be oda,akkor szeretnek.Javaslok valamilyen vallást,mint például a kereszténység,hogy növeld a boldogságod és az önbizalmad.
2019. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor inkább tényleg felkötöm magam, mintsem szektás legyek.
2019. aug. 11. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne a tested érdekeljen,mert nem azért házasodnak vagy élnek tartósabb párkapcsolatban az emberek,mert szépek,hanem,mert kedvelik egymást,vannak közös programjaik.Ha a tested érdekel akkor csak egy éjszakás kalandokat fogsz kapni és még jobban elveszíted az önbecsülésed.Ezt akarod?Annyira különben sem lehetsz kövér.
2019. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!