Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs kedvem semmihez. Ez...

Nincs kedvem semmihez. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
De tenyleg semmihez. Legtobbszor csak alszok, nem csinalok semmit, mert nincs semmihez kedvem. Kiemntek valamelyik nap focizni haverokkal. Regen nagyon szerettem focizni, de most alig vartam, hogy vege legyen, untam az egeszet. Filmeket szerettem nezni, de mar odaig sem jutok el, hogy elkezdjek nezni egyet, mert nincs hozza semmi kedvem. Semmihez sincs. Nem tudom hogy lehetne ezen valtoztatni. 20/F
2019. aug. 11. 11:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimentem*
2019. aug. 11. 11:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj a következőkre;



***



- ÉTKEZÉS;



Ha rendszertelen és nem jut a szervezeted a szükséges tápanyagokhoz, akkor az okozhat lelki gondokat is



1. Többször egyél egy nap.


2. Ebédidőben mindig egyél főtt ételt


3 Egy étkezés tartalmazzon Szénhidrátot, fehérjét, vitamint és egészséges zsírt / olajat


4. Minimalizáld a luxus kalóriákat (csokik, gumicukrok, hasonlók; olyan ételek, amikből nem profitál a szervezeted)



***



IVÁS



A nem elegendő folyadék fogyasztás is vezethet lelki gondokhoz



- Napi 2 liter folyadékot fogyassz;


Víz


Tea


leginkább


- A kóla lightot kerüld, mert az vizet von el a szervezetedből


- A koffeint mértékkel!; zöld teát igyál és ne pl energiaitalt, kávét


- energiaitalok tiltólistások


- cukros üdítőket minimalizáld



***



MOZGÁS



Lelki gondokhoz vezet, ha a felhalmozott energiát nem vezeted le.



Ha nincs lehetőséged kondizni vagy sportolni; sétálj. Tölts le lépésszámlálót a telefonra és napi 10.000 lépést próbálj megtenni



***



RELAXÁLJ



Iktass be pl x óránként időt, amíg teszel egy kört, levegőzől. A lényeg, hogy legyél a szabadban kis időre bizonyos időközönként.



Próbáld ki a jógát. Ha nem a jóga, akkor használd ki a kreativításod; fess, zenélj, írj.



- - -



Ha ezekre tudatosan odafigyelsz, a negativitás hamar alakul át pozitívba; a feles energiát levezeted, a testedet segíted és ezzel a lelked is.

2019. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dugj meg egy 40-es nőt és egyből tele leszel életkedvvel!
2019. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!