Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utalom magam, de nagyon. Mit...

Utalom magam, de nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy nem irok ekezeteket, telefonrol vagyok, tudom, hogy ott is lehet ekezeteket irni, csak ssokkal tobb idobe telik.


Na szoval.

Nem is tudom, hol kezdjem, mivel nem tudom, hogy pontosan hol kezdodott...talan 14 eves koromban. Sosem voltam egy nagyszaju gyerek, altalanosban volt par jo baratom, veluk elvoltam, orakon jol viselkedtem, soha egy beirasom nem volt, tanarok szerettek stb... De aztan jott a kozepsuli. Ugy volt, hogy egy osztalyba kerulok a legjobb baratommal, de bizonyos okok miatt ez nem jott ossze. Bekerultem egy teljesen imseretlen osztalyba. Csendes gyerekkent persze kineztek maguknak a tobbiek es hat nem eleg, hogy csendes voltam, a kinezetem sem volt valami fenyes. Mar az elso heten volt egy srac, aki elkezdett piszkalni, de ezek csak kisebb szobeli bantalmazasok voltak, meg elviseltem. De aztan, ahogy haladt a tanev, ugy kezdett egyre jobban eldurvulni, bantott fizikailag is, megalazott masok elott, meg olyanok elott is, akiket ismertem korabbrol es ez meg rosszabbul esett. Persze itthon nem mondtam egy szot sem, mennyire szegyelltek szerintem a szuleim, hogy a gyerekuk nem tudja magat megvedni. Legrosszabb talan az volt, mikor a lany, aki nagyon tetszett(bar tudtam hogy semmi eselyem nala) odajott csak ugy szunetben es lekevert 2 pofont, az egesz folyoso rajtam rohogott. Alig birtam ki ezt a tanevet, folyton azon gondolkoztam, hogy ongyilkos leszek, en ezt nem birom. De aztan szerencsere tuleletem...de ugy erzem ez a tanev teljesen megvaltozatott mindent. Nem voltak mar barataim, akik korabban azok voltak, azokkal is megszakadt minden kapcsolatom, nem akartam veluk talalkozni tobbe. Feltem, hogy ok is megalazbanak csak vagy valami ilyesmi. Teljesen zarkozott lettem, nem mentem itthonrol semerre.kovetkezo 2 tanevet mar masik osztalyban toltottem. De nem sikerult itt sem beilleszkednem. Ugyan itt mar nem bantottak, megis ugy ereztem, hogy itt mindenki undorodik tolem, nem jonnek a kozelembe sem szivesen, pedig amugy nem voltam budos vagy ilyesmi, csak mar minden emberrol ugy ereztem, hogy bennem csak azt latja, hogy egy nyomorek vagyok, akivel jobb nem torodni. Eltelt ez a 2 ev. Elhataroztam, hogy valtoztatok a kulsomon, mert ez igy nem mehet tovabb. Divatos hajat vagattam, divatos ruhakba kezdtem el oltozni, es vezna gyerekbol egy kicsit sportosabb alakot sikerult elernem. Ugy ereztem, ez majd meghozza a valtozast. De sajnos a kulsom hiaba valtozott, belul ugyanolyan maradtam. Nem bizom az emberekben, nem szivesen megyek mar sehova itthonrol. Lanyokkal szoba se merek allni, meg rajuk nezni sem nagyon merek, pedig az egyetlen internetes baratom szerint lenne naluk eselyem. De en teljesen elvesztettem mar minden onbizalmamat, ingerlekeny lettem es semmilyen erzelmet nem tudok mar kimutatni, pedig amugy vannak, csak mar annyira felek mindentol, hogy ezeket kimutatni lehetetlennek erzem. Meg egy boltba sem merek mar bemenni, mert felek, hogy mindenki engem nez, undorodnak tolem. Velemenyemet mar a szuleimnek sem mondom el semmirol, mert ugy erzem, hogy az en velemenyem nem erdekel senkit. Nem is nagyon megyek szivesen a tarsasagukba sem a szuleimnek, mert ugy erzem, hogy jobban orulnenek, ha nem is latnanak, pedig amugy elmondasuk szerint szeretnek, de szerintem ezt csak azert mondjak, mert a gyerekuk vagyok...mit lehetne bennem szeretni? Sokszor ugyerzem, sokkal jobb lenne meghalni, mindenkinek jobb lenne, foleg nekem. 20 eves vagyok, fiu. Nem mondanam magam ferfinak, mert azok nem igy viselkednek. Elvegeztem a kozepiskolat. Mehetnek tovabbtanulni, vagy dolgozni, de nem tudom, hogy mit akarok. Soha nem is tudtam es annyira nem is erdekel, hogy mi lesz velem. Nem erdekel mar nagyjabol semmi sem, ennel szerintem mar sosem lesz jobb.


2019. aug. 12. 18:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Jo hosszu lett. Na ezt nem fogja senki sem elolvasni. De legalabb kiadtam magambol.
2019. aug. 12. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de negatív vagy! :( a szüleid biztosan szeretnek. Szegény, nagyon megértelek, hasonló helyzetben vagyok/voltam én is, bár nekem sikerült túltennem magam rajta. Ne legyél öngyilkos, az nem megoldás! Esetleg keress fel egy pszichológust, ő talán tud segíteni ha elmondod neki ezeket. Ha gondolod, beszélgethetünk ketten, nagyon szívesen segítek amiben tudok. :)


17/L

2019. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

...és mindez csak azért mert képtelen voltál visszaütni vagy elküldeni a csávót a qurva anyjába...


Első tippem az lenne hogy köss bele olyan $eggfejekbe akiket le tudsz nyomni és verd szét a fejüket...

Bár nem tudom hogy megoldaná-e a gondod de az biztos, hogy egy nyámnyila fa$znak érzed magad azért mert nem bírtál anno vissza szólni vagy gyomorszájon vágni azt a pofozkodó pic$át...

Az agresszió legyen az testi vagy szóbeli, mindig kényelmetlen de fel kell ismerni azt hogy sokszor ez elkerülhetetlen. Meg kell vívni ezeket a harcokat mert különben csak tűrsz és nyelsz és a végén annyiba fogod magad nézni mint amibe a többiek néznek. Eléggé elvagy ba$zva ezt nem lesz rövid helyrehozni de meg lehet tenni, először is a gondolatmenetet módosítsd!

2019. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!