Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek szerintetek ezzel...

Mit tegyek szerintetek ezzel a VALOSZINULEG lelki probemaval?

Figyelt kérdés

Szoval ez nekem mar lassan 3 eve tart egy mely lelegzetveteli probelma.. anno voltam kivizsgalason es semmi rosszat nem talaltak, minden fene vizsgalat amit csak el tudtok kepzelni megtortent.. azota eltelt lassan 3 ev es meg mindig megvan, olyan mintha kenyszeresen kene asitanom, sohajtanom, nem tudom miert, alvasnal nem erzem ezt a problemat.. a mai napig probalom megoldani ezt a problemat, de nem tudom, lehet nincs ra megoldas es ezzel kell egyutt elnem.. de hatha tudok valami tanacsot adni

Ha valamilyen modon nagyon el tudom terelni a gondolataimat nem foglalkozom ezzel, de amugy megvisel es kiakaszt, elkeserit, hogy sok ember bolfog korulottem nekem meg ezzel kell egyutt elnem.. persze tudom lehetne rosszabb, de ez sem kellemes higyjetek el

Szoval kihez forduljak mit tegyek? Ha ez sem feladom.. gyogyszert nem akarok szedni, de lehet azt kene



2019. aug. 16. 22:30
 1/2 anonim válasza:

El se olvastam teljesen. Átérzem.

Ne szokj rá a Xanaxra.

Macskagyökèr.

Szorongásod van, esetleg kis pánik.

Pszichológus, ha neked attól jobb. Ha nem szedsz bogyókat segít a Valeriana és társai.

Egyesek a meditációra esküsznek (nekem attól csak deperszonalizációs zavarom lesz, de egy próbát megér).

2019. aug. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem nagyon nem vagyunk orvosok. Ez olyan eset amilyen Dr House ba való. Az ásítás kényszere testi vagy lelki lehet? Ha ellenállsz mit érzel ha eltereled a gondolataidat akkor is kell? Nézték a vér széndioxid szintjét vagy az azt érzékelő receptorokat?
2019. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!