Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az történt hogy egy hotelben szálltam mrg külföldön és azt álmodtam hogy valami megharapta a nyakamat reggel amikor felkeltem tényleg volt harapás nyom a nyakamon és azóta különösen sóvárgok valami után és agresszív leszek ha valaki vérzik körülöttem. Már 3 napja ezvan de a rendes ételt ugyanugy megeszem szóval nem lettem vámpír (nemis hiszek bennük) 21 éves fiú vagyok és nem szivtam semmit.

2019. aug. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok de egy kezemen megtudom számolni hányszor "véreztek" körülöttem... Nálad meg 3nap alatt többen is? :D
2019. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne úgy értsd a vérzést hogy el véreznek melletted megvágjak magukat egy picit el esik a kis gyerek az utcán stb...
2019. aug. 23. 11:18
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Gyógyszerre ne igyál.
2019. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 xd xd attól még nem lesznek ilyen dolgai, ha gyógyszira iszik. Tapasztalat.


Egy harapástól nem változol át. Max megzavarodtál tőle, ha nem csinálja többször, le fogsz nyugodni és ez elmúlik.

2021. febr. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!