Thepityu kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Gimis koromban össze jöttem egy lánnyal,emelett fel adtam a sulit a cél egyenesben,mivel úgyis szakmunkás leszek...Megcsináltam egy csőszerelőt ,el is helyezkedtem lett auto jogsi ugy ereztem haladok...de nagyon lassan ,ezert kitalaltam minősített hegesztő leszek , toltam bele vagy fél millát,munkahelyről munkahelyre vándoroltam hogy meglegyen a rutin.Adódott egy jó lehetőség felköltöztünk pestre.Elég komoly pénzeket kerestem ,de mégis elégedetlenkedtem ,mindig azt hittem a munkával van baj.Közbe el laposodott a parkapcsolatom ami adigra már olyan 6eve tartott.Nem tudom hogy amiatt voltam e boldogtalan ,vagy a boldogtalansagom miatt laposodott el ..Lényeg hogy el céltalanodtam ,megvettem álmaim motorjait hogy mostmar egy kis lazítás.Nem is dolgoztam csak motoroztam ,de attól se volt jobb.Azt hittem utána város a baj (mert en videki gyerek vagyok)haza költöztünk nem lett jobb,szakitottunk attól se lett jobb,már a motorokat is eladtam.Most ott tartok hogy dolgozok pár hónapot és besokalok felmondok.Gondolom a cél hiány a baj ,de így nrm megy semmi.Mit lehetne tenni?

2019. aug. 23. 18:44
 1/3 anonim válasza:
Mindenki életébe eljön egy ilyen pillanat amikor valamit nagyon elrontott.a multon nincs értelme gondolkozni mert az már elmult, ilyenkor kell újrakezdeni az egészéleted!sok sikert
2019. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsofimágus válasza:

Támogatom az első válaszolót. :)

Gondolkozz új dolgokon, ismerj meg új embereket, és minden menni fog újra normálisan. Szurkolok ;)

2019. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2019. aug. 24. 15:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!