Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Normális, hogy...

Ez normális? Normális, hogy most várom a slulit? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Szóval, most tervezek átmenni hatosztályos iskolába (győri Révai Miklós Gimnázum) azaz ez az utolsó évem a jelenlegi sulimban. Eddig utáltam, mert bunkók az oszt.társaim, meg a tanáraim sem a legjobbak, ezért, mivel van Győrben 2 házunk + a giminek van kollégiuma + a bátyám most ballagott onnan és imádta + ismerem a lehetséges ofőmet, ezért oda szeretnék felvételizni. Azóta, amióta ezt kitaláltam és veglegesítettem a döntéyem, nagyon várom a suli kezdetét, pedig nem nagyon szoktam szeretni.


Ez azért van, mert dulit fogok váltani, és azt várom?



Tettem fel egy másik kérdést is az oldalon, hogy van-e gólyatábor a hatosztályos gimikben, szóval ha arra tudjátok a választ, akk írjátok meg oda a választ!


Előre is köszi mindenkinek!!😘



2019. aug. 24. 00:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, de siettem az írással...😘
2019. aug. 24. 00:33
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Normális, tök jó lesz 😊 (új lehetőségek, új barátok).

Érezd magad jól😘

2019. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én soha nem tudtam elképzelni, hogy várom a sulit. Utáltam mint a szart, pedig volt jó pár barátom és nem csesztetett senki. Csak a tanárok. Ezért egy idő után már mellé jártam de azért elvégeztem. Szerencsés vagy hogy így érzel, jó tanulást. Én 35 évesen is rühellem a suli gondolatát.
2019. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Amikor én készültem hatosztályosba, akkor ugyanígy éreztem, szóval teljesen normális. Örülök, hogy ki tudsz majd törni abból a társaságból, amiben nem érezted jól magad, és a legjobbakat kívánom neked!
2019. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem várom igazából, de szerintem nincs gond azzal,hogy te várod.
2019. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!