Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Utálom az animét,k-popot,BTS-t és még sorolhatnám.. Most komolyan,ki akar visítozó iskolás japán lányokat nézegetni?(Nyilvánvalóan egy ugyanolyan visítozó 14 éves mű depressziós leszbikus "ember")Vagy esetleg meleg "fiúkat" (Ezek nem is fiúk,inkább mutánsok) Akiknek rózsaszín meg kék hajuk van..És minden h*lye tömegp1csa ezekbe szerelmes.Nem,nem a normális fiúkba,ilyenekbe.És amikor meglátnak róluk egy képet,azt ordítozzák "ÚRISTEEEN!!DE CUKIII!!MINDJÁRT ELÁJULOK!!SZEMPÁJ(Vagy mi a retek)ÓMÁJGÁD!!" Mi lett belőlünk emberek? Szánalom ez az egész. F
2019. aug. 25. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz valamihez, akkor ne okoskodj. Az animék annyira szerteágazó műfajt jelentenek, mint a Hollywood-i filmek. Van ilyen is van olyan is.

Hadd szeressenek amit akarnak. 14 évesen ígyis-úgyis szerelmesek szoktak lenni a lányok valaki elérhetetlenben. Neked úgyis mindegy, hogy ez egy színész, egy énekes, vagy egy anime karakter.

Ellenben szánalmas, hogy elítélsz másokat és különböző műfajokat, úgy, hogy nem tudsz róluk semmit. Illetve annyira hiányzik belőled a tolerancia, hogy zavar ha valakinek olyan tetszik, ami neked nem.

2019. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én magam nem vagyok nagy animés, de abban biztos vagyok, hogy az animék nem (csak) visítozó japán lányokról szólnak ;) A k-pop se az, de basszus, ekkora baromságot, hogy "minden hülye tömegp1csa ezekbe szerelmes" xD 3 ismerősöm van aki ebbe a kategóriába tartozhat(ott) talán (akik rajonganak ilyesmi dolgokért), de nem, egyikük se hülye, egyikük se tömeg és egyikük se p1csa :D meg amúgy a k-pop abszolút ízlés kérdése is, nekem kicsit olyan mint a rap, van ami bejön belőle és van, ami nem. Nem kéne olyan dolgokon felidegelned magad, amiket alig ismersz, magadnak ártasz csak
2019. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!