Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Holnap gólyatáborba megyek és...

Holnap gólyatáborba megyek és nagyon izgulok miatta. Mindenki izgult előtte?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimat már kb. 3 és fél-4 hónapja ismerem, és egy párral jóban is vagyok, viszont egy olyan gimibe megyek, ahová már ötödik óta lehet menni, tehát nyolcosztályos. Tehát ott már van egy kialakult közösség és mi most lényegébe "belerondítunk" ebbe. Attól félek, hogy az évfolyamtársaim nem fognak befogadni.

2019. aug. 27. 17:46
 1/2 SzeZsuSa2513 ***** válasza:
100%
Szia! Én teljes mértékben átérzem a problémádat, én is nagyon féltem, ráadásul én nem is ismertem senkit. Javaslom, hogy legyél nyitott, és magabiztos. Nem szeretik a félénk embereket. Az is fontos, hogy engedd a társaidat beszélni. Mindeni szeret beszélni magáról. Ne vágj a szavukba, mert azt senki sem szereti. Érdeklődj irántuk, keressetek közös témákat. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz valakit akivel jól kijössz.
2019. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jobban tartanék a répa a $eggbe féle beavatási szertartásoktól. :D
2019. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!