Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vége a nyárnak és nagyon...

Vége a nyárnak és nagyon rosszul érzem magam. Más is van így vele?

Figyelt kérdés
Ez az idei volt egyik életem legjobb nyara, úgy érzem rengeteg jó élménnyel gazdagodtam és ha vissza gondolok nagyon elszomorodom hogy itt a vége. Hamarosan vissza költözöm anyámhoz az iskola miatt és már ez is nagyon elszomorít, mert ott nem érzem jól magam az egész község romlott. Az iskola és az, hogy ez az utolsó évem és bele kell húznom még jobban lelomboz. Van valaki aki hasonlóan depis a nyár vége miatt?

2019. aug. 28. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, dolgozni nyáron is kell.
2019. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Utálom a nyár minden percét, alig várom már, hogy vége legyen.
2019. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi lesz mikor majd dolgozol???


Ebben a hónapban 2 hetet voltam szabin eddig,egész évben és tudtam bulizni, süttetni magam a Zamardiba. Ezen felül múlt hónapban is voltam párszor buliba, és itthon is van munka bőven.

2019. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Gondolom 8-adikos lehetsz, figyelj haver egy idő után már leszarod azt, hogy nyár van-e vagy sem, ha menni kell akkor menni kell.
2019. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őrizd meg az emlékeket. Írj róla naplót.

Ne a keserűség legyen a vége, hanem a jó emlékek és a feltöltődés adta energia.

2019. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a nyártól vagyok depis. Alig varom, hogy ősz legyen!
2019. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A kikapcsolódás, nyaralás nagyon szép dolog. De menni kell és csinálni a köteleségeinket, ez a dolgok rendje. Inkább örülj neki, hogy milyen szép, élménydús nyarad volt. Én sem várom annyira sulit, a tanulást, de megpróbálom pozitívan felfogni a helyezetet. Igen sokszor sz*r a suli, de ez van ezt kell szeretni. Depizhetsz, verheted a fejed a falba, de az nem fog sokat segíteni. Használd ki még ezt 2 -3 napot, menj kirándulni, lógj a barátokkal, nyomtasd ki a nyári fényképeket és tedd bele egy olyan keretbe, amit te dekoráltál a saját ízlésed szerint.Élvezd ki ezt a kis időt és örülj neki, hogy az idő gyorsan múlik (mégha ez néha nem is úgy tűnik) és nemsokára itt a követekző nyár. A családi /iskolai problémákról pedig ülj le és beszéld meg az érintet személyekkel. Egy jól kigondolt beszélgetés csodákra képes (tapasztalatból mondom):D

Sok sikert és kitartást!

2019. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!