Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent, ha valakinek kék...

Mit jelent, ha valakinek kék lufi volt a jele az ovodában?

Figyelt kérdés
De most komolyan...
2019. aug. 29. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A piros már foglalt volt.
2019. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsányra fog szavazni ;)

Vagy már ott is hirdet a DK...

2019. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az óvónőt, vagy a szüleidet - nem te választottad magadnak a jelet. Egyébként jó a memóriád a többség 5 pajtását nem tudná felsorolni az óvodából nemhogy azt mi volt a jele :)
2019. aug. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sorban reagálnék is.


Az egyesnek annyit, hogy: öhm öhüm.


kettesnéknek: igen... igen igen igen óóó igen.


hármasnak: aha jaja.


Még egyszer köszönöm a tartalmas és kimerítő válaszokat, hogy egy ilyen összetett filozófiai és már-már a transzcendencia határait súroló, mély kérdésre adekvát módon tudtak kommentelni. Igyekeztem én is érdemben reagálni.

2019. aug. 30. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem,hogy min vagy felháborodva.Az égvilágon semmi jelentősége nincs,hogy kék vagy átlátszó volt-e az óvodai jeled,de ha ennyire érdekel akkor kérdezd meg a szüleidet,ne pedig idegenektől várd a választ.
2019. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alapvetően csak egy vicces kérdésnek szántam, de nem jött át. Nem mindenkinek, a lényeg a válaszokkal elégedett vagyok, ilyesmire számítottam. A hangvételem pedig félig mindig ironikus, ami nem személyeskedés senki irányába. Így kommunikálok, de nincs bennem rosszindulat, szándékosan biztos nem.


De hogy ne off-oljam ennyire a saját kérdésem. Lényegében bármilyen név bece név, nick, szimbólum, amit használunk önmagunk jelölésére az életünk folyamán kihat ránk. Elárul valamit a személyiségünkről, független attól, hogy ezek tudatos döntéssel vagy sem lettek kiválasztva.Ezt egy érdekes jelenségnek tartom. A születési nevünket soha nem választjuk, sokszor a fogantatásunk előtt eldönti a szülő. Mégis nagyon meghatározó, független attól, hogy ezt sokszor észre se vesszük. Most tényleg elvetettem a sulykot, mert ez a bejegyzés, már tényleg komolyabb.

2019. aug. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!