Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék "komolyabb"?

Hogyan lehetnék "komolyabb"?

Figyelt kérdés
Elég furcsa vagyok, mert kb mindenen nevetek, magamra erőltetem a mosolyt, mert nem szeretem, ha látják, hogy rossz kedvem van. Ezáltal nagyon idegesítő vagyok, hogy minden hülyeségen nevetek és nagyon könnyen stresszes leszek. Szóval kicsit komolyabb szeretnék lenni, esetleg valami tipp? (ne értsétek félre, nem akarom elfojtani a nevetésem vagy ilyesmi, csak kicsit meg szeretnék komolyodni) Egyébként tudom magamról,hogy elég érett a gondolkodásom, a korosztályoménál legalábbis érettebb és valahogy jó lenne, ha ez úgymond külső szemmel is észrevehető lenne. 15/L

2019. aug. 29. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, milyen égő, hogy mindenen vigyorogsz, és le fog azonnal hervadni a mosoly az arcodról. Ez teljesen komoly, a te korodban én is hasonló problémával küzdöttem, így múlt el.

Azt viszont felejtsd el, hogy érettebb vagy a korosztályodnál. A te korodban mindenki - komolyan MINDENKI - ezt hiszi. Aki valóban érett, azon ez anélkül is látszik, hogy bizonygatná.

2019. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amugy nagyon igaz. Csak azok mondjak, hogy erettebbek a korosztalyuknal, akik nagyon nem azok:DD(tapasztalatbol. En is mondtam regen, aztan rajottem, hogy a velem egyidosek joval erettebbek nalamxd)

Amugy en is ilyen vagyok, mint Te, kerdezo. Minden hulyesegen vigyorgok es nevetek. Igazabol azt teszem, hogy probalok rafigyelni. Peldaul mikor tudom, hogy az adott szituacio lesz, akkor felkeszulok. Mondjuk ha van valaki, akire mindig mosolygok es jon velem szembe, akkor figyelek, hogy csak mosoly nelkul koszonjek.

Viszont, ha meglepo szituaciokba kerulok, akkor meg mindig vigyorgok:'DD

2019. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha folyton vigyorogsz akkor ostobának,bolondnak leszel elkönyvelve.

Nem kell megsértődni, de nem vagy érettebb a korosztályodnál.

2019. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy komoly és értelmes pasi kéne neked lehetőleg 20 felett. Szerintem tőle tudnál sok jót átvenni a közvetlen kapcsolat miatt. Megoldódnának a problémáid.
2019. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!