Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok olyan aki...

Csak én vagyok olyan aki mosakodaskor a csapba fújja az orrát?

Figyelt kérdés

Pl reggel félek, ugye arc mosás, csipa kimosas, fül mosás, és az orr fújás. Engem vhogy Úgy tanítottak, hogy a mosakodas nem csak annyi, hogy két ujjal egy csepp vízzel kimosod a csipat.


Amúgy nekem éjszaka amúgy is kegyetlenül tele van az orrom, de úgy hogy zsepibe ki se tudnám, mert nálam könnyebben jön, ha kissé vizes a kezem,vagy amibe fujom.


Persze utána gondosan letakaritom a mosdót és a kezem.


El se tudom képzelni azt aki felkel zsepibe kifujja és kész.


Viszont olvastam, hogy az a nemnormalis amit én csinálok...


Amugy 20+ fiú vagyok, bár nem mintha vmit számítana..


Ja és aki szerint undorító az miért undorító? Mikor utána ott a mosdó és mindent le os stb, vízzel könnyebben is tisztítja az ember az orrát. Bezárt fürdőszobába miért az? Zsepibe fújni nem az, vagy kakilas után kitorolni? Most ez olyan...


2019. aug. 30. 15:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam így egy két szó félre sikerült. Bocsi.
2019. aug. 30. 15:53
 2/8 anonim válasza:
igen
2019. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az semmi, én tuhanyozás közben hugyozni szoktam.
2019. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zuhanyozás.
2019. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
A csapba au elég körülményes lehet. Miért nem inkább a mosdóba? Az se gusztusos de legalább egyszerűbb.
2019. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csapba szoktam vizelni és oda is fújom ki és a torkomból is oda köpöm. Valaki egyszer azt mondta hogy a tibeti szerzetesek sós vizet szívnak az orrukba és úgy fújják ki. Én csak sima vizet szoktam. A 13. harcos c filmben amikor a vikingek mosakodnak közös vízben az is egy érdekes jelenet. :D

A csapot tisztán kell tartani. Ha szaros lesz a kezed macskától magadtól, vagy a vécétől azt is oda mosod bele. Csak tartsd tisztán!

35F

2019. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi undi nincs benne, belefujod a mosdóba, lemosod és kész. Semmivel se másabb, mintha a sáros kezed mosnad ott...
2019. szept. 6. 00:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, aki simán maga alá is szarik fürdés közben, a kádba. Szállodai takarítóként láttam, mire képesek egyesek. Nem egyszer találtunk szardarabot a zuhanylefolyóban, meg a fürdőkád lefolyóban. Undorító lények vannak.
2019. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!