Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudod, hogy mit beszélnek...

Tudod, hogy mit beszélnek rólad a városban?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudják, hogy létezem.
2019. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom. 39F
2019. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy én vagyok a drogos. Már az is lett az új nevem hogy injekció :)
2019. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rólam az egyetemen néhány retard azt terjeszti, hogy vert az apám, zsidó vagyok, és qrva.

Sok hülye meg el is hiszi, a többi nem foglalkozik vele, én pedig nem tudok mit kezdeni ezzel.

2019. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 16:56


Én bírom azokat a csajokat akikről azt terjesztik h qrvák, mert valószínűleg nem igaz, de lehet alapja és az azt jelenti hogy azok a csajok izgalmasak és valószínűleg jól is néznek ki mert ronda csaj nem mehetne prostinak mert felkopna az álla. :D Amúgy meg ha igaz is lenne mindez az sem jelentene nálam semmi rosszat. :)

2019. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a városban nem beszélnek senkiről sem és pár mondatot mindenkiről, de az sem a városban történik csak helyileg itt. A csajról mindenki beszélt ugyan a városban akit nyilvánosan dugtak meg a szökőkútban de szerintem egy hétig max. Sajna nem tudni ki volt de gyönyörű teste volt az tuti. :D
2019. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a jó, ha beszélnek rólad a városban. Akiről nem beszélnek, az egy unalmas, jellegtelen figura.
2019. szept. 7. 23:37
 8/9 Metionin ***** válasza:
Szerintem túl nagy a város, én meg túl antiszoc vagyok ahhoz hogy beszéljenek rólam egyáltalán.
2019. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, rólad beszélnek, csak azt gondolod, hogy rólam!
2019. szept. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!