Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen felhúzom magam mindenen. De tényleg...

Pl. leejtek egy kést evés közben, és jön mellé a k. anyázás... vagy valami nem töltődik be gépen, vagy kicsit többet kell várni valakire... bármi. Szeretnék megváltozni, nyugodtabb, higgadtabb lenni. Tudom, elsősorban önuralom, de azt hogy tudom növelni?

Köszönöm a válaszokat!

25/N



2019. szept. 2. 02:46
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia,

Sikerült valamit elérni, fejlődni? :)

2021. ápr. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem az önuralom növelése a cél (mert ki a fsz tudja az micsoda), hanem egy kicsit jobban el kell lazulni, azaz nem foglalkozni vele mi történik. Ha valaki eltervez valamit és aszerint akar haladni, de ez valamiért nem jön össze, akkor lehet kiba mérges, de lehet tök nyugodt is. Ahogy telik az idő úgy lesz egyre nyugodtabb az enber, mert érzi, hogy a mérgelődés nem tesz jót és nem visz sehova, viszont ha újratervez az segíthet. Inkább erre fog rámenni.
2021. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A 2020-as évem borzalmas volt, ami picit átcsúszott '21 legelejére, viszont február óta teljesen jól vagyok. :)

Sajnos sok minden nem oldódott még meg, de bízom benne, hogy minden egyre csak jobb és jobb lesz.


A változás szerintem elég nagy (bár persze vannak roszabb napok- de kinek nem?)

Múltkor sétáltam egyik barátnőmmel, megbotlottam egy picit, és csak annyit mondtam, "hopika."

Mondta, hogy régen ilyenekért anyáztam. Szóval... :)

2021. ápr. 11. 22:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodtam, hogy vannak népek, ahol ha az ember felhúzza magát, akkor rögtön csúnyán káromkodik és vannak népek, ahol ha ugyanúgy felhúzza magát valaki valamin, akkor sem trágár szavakat használ. Lehet ez azon is múlik, hogy az adott kultúrában kevesebb a trágár jelző, nem tudom.
2021. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!