Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy depressziós vagyok?

Lehet hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Már két éve ilyen depresszió hullámaim vannak. Ezek általában év közben vagy nyáron szoktak elő jönni. Ilyenkor egy pár hétig szokatlanul szomorú vagyok és néha elkezdek bőgni mint az állat, ok nélkül.


Olyan fura az egész. Tegnap tök boldog voltam ma meg egy fél óra alatt teljesen egy ilyen hullámba estem bele. Sírok, utálom magam, minden kis doloktól szomorú leszek, nehezen kapok levegőt és nem tudom mi tévő legyek. Ezek a kis depis hullámok egy évente voltak max 4-szer de a mostani időszakban egyre több van. Lehet hogy tényleg depressziós vagyok vagy csak ezt én etetem be magamnak?



2019. szept. 2. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia,

Menj pszichológushoz, az ingadozó hangulat bipoláris zavarra is utalhat, de ezt így nehéz megmondani. Ha nagyon rossz néha, akkor pszichiáterhez is. Itt egy picit hasonló kérdés, remélem segít:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Üdv, jobbulást!

2019. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább pánikbetegségnek hangzik bár nem vagyok orvos. Ezek a hangulatingadozások nem normálisak. Mindenképp orvos kéne neked.
2019. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Én csak azt kérdezném tőled, hogy miért baj, ha ez van?

Addig sem eszed magad az IGAZI problémán, mondjuk ha nem lenne lábad vagy karod, megírni ezt a kérdést.


Fura, de mindig mindenhol ezt a pszichológus lóf aszt nyomatják, hogy menj oda. Elmész és?

Inkább örülj minden érzelemnek és írd le (akár ide vagy papírlapra) hogy éppen milyen neked és kiadjuk, ilyet úgysem csinált még senki! Hagyd meg önmagad, ne hagyd, hogy eltereljenek szakemberhez, a végén még jó lesz neked!

2019. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nutituti válasza:

Azért itt fontos tényező a korod is.

Egy tizenévesnél pl. ez bőven belefér.

Bátran keress pszichológust ha szeretnéd megérteni mi történik veled! Akár az is segíthet ha bele lapozol egy-két témába vágó könyvbe. Feldmár Andrást tudom ajánlani.

2019. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!