Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim, mit...

Miért nincsenek barátaim, mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Nem tudom , h miért nincsenek barátaim és ,h miért nem kellek senkinek. Ha itthon vagyok annak se örülnek a szüleim. De akkor hol legyek? A suliban a "barátaim" örülnek ha pl-ul nem sikerül 1 infovizsgám, pedig csak 1 pont kéne, a testvérem soha nem hív fel telefonon, apukám se , anyukkám meg csak akkor, ha sms-t küldök neki. Nem kellek senkinek és egyfolytában sirhatnékom van. Bármit megadnék azért, h valaki egy picit is szeressen (16 éves lány)
2008. nov. 15. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
92%

Szia! Na, olyan barátom nekem is van, aki sajnos csak látszólag az, és elvileg jóban vagyunk, de folyton kioktat, jobb akar lenni mindenben, és emellett többször is becsapott már. Nagyon nehéz őszinte, megbízható barátot találni. Azt javaslom, hogy ha az osztálytársaid között nincsenek szimpatikus emberek, akkor ne is igazán keresd a társaságukat, mert csak lehúznak téged a maguk szintjére.

Amit javaslok:

- Ha van hobbid, keress olyan internetes oldalt, ahol ezzel a hobbival kapcsolatban üzemel chat vagy fórum. Itt beszélgethetsz hasonló érdeklődési körű emberekkel, és talán találkozás, majd pedig barátság is kialakulhat egyik-másik kapcsolatból.

- Keress levelező partnert! Újságokban többször láttam már olyan hirdetést, amiben vki levelező társat keres. Ha találsz vkit, akivel megtaláljátok a közös hangot, szintén kialakulhat barátság.

- Vannak fiatalokból álló túra csoportok, akikhez bárki csatlakozhat. Keress egyet a neten, és menj el az egyik kirándulásukra. Nagyon sok rendes emberrel megismerkedhetsz :)

Sok szerencsét kívánok! Légy optimista! :)

2008. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Gondolkozz el azon is hogy vajon te mit rontasz el ,mert ugye senki sem tokeletes.Este gondold vissza az aznapi esemenyeket es hatha rajossz valamire amit maskepp kellett volna csinalnod.
2008. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Neked kell kommunikálni addig, míg a másik fél - akit fontosnak tartasz - rá nem jön arra, hogy te törekedsz a kapcsolat fenntartására, beszélgetésbe elegyedsz. Semmi sértődés, és beszólás.

Amennyiben a folyamatosan nyitsz valaki felé, aki nem fogadja a közeledésedet, azzal nem is érdemes kommunikálni. De ha megszeretnek, vagy pl. a szüleid valóban szeretnek, ami biztos így van, akkor a folytonos kedvesség meghozza a gyümölcsét, és vissza fogod kapni azt amit te adsz.


Valószínűleg többnek ítéled meg a dolgokat, mint valójában. Igazság szerint át kellene gondolnod, mik azok a dolgok amelyeket te tettél, és nem azzal foglalkozni amit ők tettek. Ha így jársz el, akkor jószándékúan tudsz közeledni és fogadni fogják azt.


A lényeg te mindig legyél jó. Mindig.

Kívánom neked hogy hamar rendeződjenek a kapcsolataid!

2008. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szia! Ha van kedved még barátkozni, írj!

17/L

2009. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, nyugodtan.:)
2010. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
kérlek írj ,nekem sincsenek:(
2010. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem tudok neked privátot írni, mert nincs beállítva nálad. De te tudsz nekem, ha gondolod.
2010. máj. 5. 14:30
 8/24 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan... Én is végső elkeseredésben vagyok, megőrülök egyedül!
2010. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nah ,most már bevan ,sok szeretettel fogadok válaszokatXD
2010. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
*ill. emaileket
2010. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!