Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mindenkinél így van?

Ez mindenkinél így van?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és most először jut eszembe az, hogy az idő múlik.


Nem rég még 20 voltam és gondtalan. Most ha belegondolok abba, hogy megint eltelik 10 év, akkor már 40 leszek. Nagyon gyorsan megy az idő.


2019. szept. 13. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így van :(
2019. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy felnőtt vagyok már, és nem egy másokra szoruló, védtelen gyerek. Azt teszek, amit akarok, természetesen a következményekkel is nekem kell számolni. Gyerekként csak azt éltem meg, hogy kiszolgáltatott voltam és soha nem volt kihez fordulnom, nem volt stabil a háttér sem anyagi, sem érzelmi szempontból, napról napra éltünk, és sosem tudtam, milyen hangulat vár majd otthon.
2019. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én húsz után kezdtem el ezt érezni. Hogy előtte micsoda álmaim és elképzeléseim voltak, aztán kb semmi nem lett még belőlük.
2019. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja
2019. szept. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!