Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden bulin én készülök el...

Minden bulin én készülök el elsőnek, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
minden bulin én rugok be eloszor es bulik vegeig reszeg maradok, ez mennyire gáz?

2019. szept. 14. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Háááát, szerintem eléggé gáz, ha neked minden bulihoz részegnek kell lenned.


Miért csak az kapcsol ki? Miért jelent egyet a kikapcsolódás, a lazulás a részegséggel? Ezeken gondolkozz el, mert innen vezet az út az alkoholizmus felé. Tudom, tudom: ne prédikáljak, de talán most még nem lenne késő. ((Nekem úgy tette tönkre az életem, és a családom az alkohol, hogy én nem is ittam... Csak mondom.))

2019. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, de meg fog oldódni mert nem fognak hívni sehova. Ha jó csaj vagy akkor nem szóltam.
2019. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Öntsd fel jobban a piát, ha ennyire könnyen berúgsz. Vagy csak akkor kezdj el inni mikor a többiek már jól érzik magukat.

Nincs baj az alkohollal, azzal se ha valaki becsiccsent. De az hogy kidőlsz, semmire nem emlékszel az mire jó? Piálni tudtommal azért szoktunk hogy oldottabb legyen a hangulat, de amit te csinálsz annak semmi értelme. Legyen annyi önkontrollod hogy tudod mi az elég neked. Ki kell tapasztalni. Következő alkalommal ne addig ígyál amíg kidőlsz, hanem amíg be nem üt. Utána már csak akkor igyál ha kezd kimenni belőled a hatása.

2019. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!