Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogyha tanulok...

Mii77 kérdése:

Miért van az hogyha tanulok egy spirituális teknikát csak egy pár hétig érdekel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagy az egóm és lusta is vajon ezek miatt lépek mindíg egy ujabb teknikára ? és azok amik megtanulok de elfelejtem az ugye megmarad a tudatalattimdan pl a aura látás mindíg gyakorolok de minden más tovaszáll miért van ez??
2019. szept. 15. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Írj le egy konkrét példát, esetet, kérlek! Így túl általános a kérdésed.
2019. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Például a meditációt is abba hagytam mert már kényszernek éreztem hogy már megint csinálni kell pedig már egész jól ment vagy a csakra tisztítás azt is éreztem minden csakrát ahogy végighalattam az auralátás csak azért érdekel mert látok szineket az emderek fejük felett a csakra tisztítás után rájöttem hogy a belsőszerveket is lehet érezni lehet hogy csak hanyag vagyok nem tudom
2019. szept. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!