Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy hogy nincs...

Thepityu kérdése:

Voltatok már úgy hogy nincs kedvetek dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs kedvem dolgozni mert nincs miért.Jól kerestem ,munkámat is szeretem , elhelyezkedni is könnyű,de elmúlt a tűz.Megnyomtam 3évet , ami eddig erdekelt kipróbáltam mindent ,most van egy kis megtakarításom amikor megkopik a testem elvisz kb 3 hónapot dolgozni aztán megint satu.Be érem regi kocsival ,nem vágyom ájfonra ,külön élni sem akarok mert semmiben nem korlátoznak.A helyes meg az elelvárás az lenne ,hogy külföldön össze szedjek egy házra valót..de nincs motiváció

Kapcsolat nem kell ,eleg volt 8 év..

valakinek valami lelki dopping ötlet?



2019. szept. 16. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kedvem menni dolgozni. Az motivál, hogy ez az egyetlen módja, hogy megszabaduljak a tartozásaimtól és pénzeljem a párom hobbiját, amivel engem is boldogít.
2019. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Például most sincs.
2019. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Váltakozik. Van, amikor úgy megyek be, hogy várom, hogy beérjek és csináljam és haladjak.

Van, amikor meg otthon lennék hetekig, és egyáltalán nem akarok dolgozni.

2019. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első!

mi a párod hobbija ? az enyém motorozás volt de beuntam aztan most próbálgatok dolgokat

2019. szept. 16. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod elhinni, de az étkezéseddel van összefüggésben. Sajnos lehetetlen tetten érni, mert napokkal később jelentkeznek a tünetek. Ha érdekel, levezetem neked, bár elég hosszú és szövevényes história.
2019. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem volt. De az új főnök elvette a kedvemet. Azóta nem is dolgozom. Jobban becsülnek így. Nem is fogok dolgozni. Csak bejárok és konzultálok. Napközben meg matematikai problémákat oldok meg. Így nagyon elfoglalt vagyok kívülről.
2019. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem a munkám egyben a hobbim is, szóval ez rám nem igaz.
2019. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van főnököd, akkor tedd hozzá, hogy "még".
2019. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!