Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretek itthon lenni?

Miért nem szeretek itthon lenni?

Figyelt kérdés

Most elmondom az elején hogy, semmi bajom a nagymamámmal és nagypapámmal, ugyanis velük élek és nagyon jól kijövünk. Mikor hazaérek munkából olyan 3 óra körül akkor úgy 1 óra pihenés után rettenetesen mehetnékem lesz. Akár boltba vásárolni, vagy csak kimenni a haverokkal akik persze nem érnek rá barátnők miatt, meg is értem. Nekik csak a péntek, szombat a jó. Nekem nincs barátnőm. Mikor elkezd besötétedni rendesen depresszió jön rám, hogy "úristen elmentem dolgozni, hazajöttem és kb. ennyi volt a nap???". Nem is az, hogy utálok itthon lenni, csak olyan kényelmetlenül érzem magam. Sokáig úgy volt, hogy munka után pihentem 1-2 órát és lementem a helyi presszóba zárásig egyedül. Hallgattam a beszélgetéseket, néha én is becsatlakoztam. Viszont minden nap az nagyon drága volt, erről leszoktam. Van még valaki így? Mit lehetne tenni ez ellen?

21/F



2019. szept. 16. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, nem bírod a folytonos bezártságot, keress valami hobbit, nem kell, hogy drága legyen, csak setálj valahol vagy menj el biciklizni..
2019. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdésedből íta igen, abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy nekiállhatsz barkácsolni. Férfiembernek amúgy is szüksége van a napi sikerre, a látványra, amikor a kezei közül kikerekedik valami. Amikor valami lesz a semmiből. Egyébként pontosan ennek hiánya okozza a ma népbetegségnek számító önbizalomhiányt is. Hogy a fenébe bízhat magában valaki, ha nem bizonyít, ha nem alkot semmit, amitől láthatná, hogy bízhat magában? Nem kell nagy dologra gondolni, csak tervezz el valamit, aztán csináld meg. Sok szép órát fogsz magadnak szerezni, és az önbizalmad is megerősödik tőle. Onnét meg már mehetsz is csajozni.
2019. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!