Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek velem lehet a baj?

Szerintetek velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem hogy barátnők nélkül "maradtam".

Sose ártottam nekik, segítettem ahol tudtam.

Könnyen barátkozom,mindenkivel megtalálom a közös hangot, nyitott vagyok,

mások szerint jó a humorom, nem szoktak mellettem unatkozni,megértő vagyok, de egy idő után elkezdenek hanyagolni...


Én keresem őket (nem nyomulok, nem akaszkodom senkire), próbálok találkozót megbeszélni, mozi, süti bármi, vagy elutasítást kapok, vagy lemondják.. Gyerekkori barátnők...


Én tudom hogy rohanó világban élünk és nagyon sok embernek ennyi idősen családja van, de az emberek miért nem ápolják a barátságokat?


Vagy esetleg tényleg velem lehet a baj?


26N


2019. szept. 19. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha veled baj van akkor velem is! Én csak 20 vagyok de nincsenek barátaim.Mindig mindenki átvert,hátbaszúrt,kihasznált.
2019. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Üdv a klubban. Nem tudom mit csinálok rosszul, de velem is ez van.
2019. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem miért van ez! 😔
2019. szept. 19. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyerekkori barátnőket el kell engedni. Ha csak egyoldalú, hogy próbálod tartani a kapcsolatot, az úgyse ér semmit. Próbálj meg inkább új emberekkel ismerkedni, akik beleillenek a felnőtt-érdeklődési körödbe is. Munka, hobbi, sport, valami csak van, ahol vannak hasonló érdeklődésű emberek. Ne félj váltani. Gyerekkori barátnőkkel annyira érdemes tartani a kapcsolatot, amennyire ők tartják veled.

25/L

2019. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Szerintem egyszerűen azért, mert nincs elég közös témánk. Legalábbis én ezt vettem észre. Pl nekem van egy hobbim, aminek kapcsán sok emberrel megismerkedtem, de azon az egy dolgon kívül nincs bennünk közös, így ha kimerítettük a témát, akkor csökken a lelkesedés, csak pár udvariassági kör marad, majd szépen leépül a dolog. Gyerekkori, iskolai barátokkal ugyan ez, más irányba ment az életünk így eltávolodtunk, már csak a sablonos, felületes témák maradtak, az meg nem tart össze. Munkahelyen a kollégákkal szintén ez van. Elvagyunk, beszélgetünk, hülyéskedünk, évente 1-2x beülünk valahová, de ha soha többé nem látnám egyikőjüket se, egyáltalán nem hiányoznának.

Egy ember volt az életemben, akiről ó én naiv azt hittem, hogy vele afféle lelki társak vagyunk. Vele rengeteg közös volt bennünk, ugyan azokat a dolgokat szerettük, hasonló hobbijaink voltak, hasonló céljaink, hasonló világnézetünk, de a különbségeinket is simán elfogadtuk a másikban, mikor messze laktunk egymástól, akkor sem távolodtunk el. Aztán rettentő aljas módon hátba szúrt. Évek óta nem láttam. Eleinte ő próbált keresni, bocsánatot kérni, de soha többé nem tudnék megbízni benne.

Viszont azóta sem találkoztam senkivel, akivel olyan összhang lett volna közöttünk, mint a fent említett személlyel volt. Néha nagyon hiányzik valaki, akivel tényleg őszintén, tabuk nélkül beszélgethetnék bármiről, nem csak néhány behatárolt témáról meg az időjárásról.

2019. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is csak egy barátom van, aki 250 km-re lakik tőlem. Az egyetem után csak ő maradt, akit érdeklek, mindenki elhagyott. A gimis barátaim már régen lepattantak. 24 éves fiú vagyok.

Bár, azt hozzá kell tennem, én elég befelé forduló, szorongó ember vagyok, sose szerettem sokáig emberek között lenni, és szeretek egyedül lenni. Egy hosszabb magányosan eltöltött idő után viszont nagyon hiányzik egy barát, akivel beszélgethetek.

2019. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!