Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szociális fóbiások/introvertál...

Szociális fóbiások/introvertáltak ti, hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

##szociális fóbia ##introvertáltság
2019. szept. 23. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő szedett fel engem.

Bejött a munkahelyemre, segítséget kért egy ügyben. Megoldottam.

Pár nap múlva visszajött, hogy szeretné megköszönni, és ezért elhívna egy kiállításra.

2019. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

A szobiális fóbia egy lelki/pszichikai betegség, az introvertáltság meg egész más, az egy alkat, ami semmi esetre sem jelent betegséget vagy pszichikai problémát.

Egy introvertált embernek általában nincsenek gátlásai másokkal szemben, csak nem kell sok ember ahhoz, hogy elégedett legyen az életével.

2019. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Egyetemen a csoporttársam lett, legjobb barátok lettünk és utána össze is jöttünk. Ő kezdeményezett, de azért akkora abberált nem vagyok hogy ne tudjam elfogadni a közeledését
2019. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző és eddig egyetlen barátomat anotalkon ismertem meg. Akkor szerencsém volt, de amúgy nagyon nem ajánlom azt az oldalt ismerkedésre.
2019. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Középsuliban évfolyamtársam lett. Egyszercsak rám írt facebookon, beszéltünk pár szót, másnap találkoztunk a suliban. Aztán suli után elmentünk sétálni. Nem ismertem magamra, annyira felszabadult tudtam lenni vele, persze a természetes izgalom megvolt. Erős szociális fóbiám van egyébként, és ezért is lepődtem meg magamon, hogy nemhogy volt bátotságom találkozni és beszélni vele, de még önfeledt is tudtam lenni és jól érezni magam. Korábban és azóta sem sikerült és sikerül emberek, főleg idegenek társaságában "normálisnak" lennem és jól érezni magam sajnos. De hálás vagyok, hogy a párommal ez másként alakult valamiért, és azóta is együtt vagyunk, lassan 7 éve. Én nem hiszek a véletlenekben, szerintem vele azért történtek így a dolgok, azért tudtam eldobni a gátlásaim, mert első pillanattól kezdve tudtam tudatalatt, hogy ő A párom, lelkitársam. Érdekesség, hogy ő egy nagyszájú, optimista, csupaszív, társasági ember... velem ellentétben ugye. Mégis elfogad így. :)
2019. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!