Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy érteted meg valakivel,...

Hogy érteted meg valakivel, hogy bejelentés nélkül meglátogatni a másikat parasztság?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy egyszer már egyértelmű jelet adtam erről, hogy idegesít, és nem nyitom ki neki az ajtót

(fél óráig kopogtatott)


Kicsit ideges lett, üzenetbe megírta, majd egy hétre rá ugyanez a viselkedés, ekkor meglátott és kénytelen voltam ajtót nyitni


Szó szerint el kell neki mondani? 30 feletti


26f



2019. szept. 24. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,ez alap dolog.Ha hozzám váratlanul jön valaki,az nem is jön be a házba ha épp nincs kedvem vele beszélni.Akkor félóráig kopog,majd megunja.
2019. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor közlöm, hogy:

1. Bocs, nem érek rá és rácsukom az ajtót.

2. Pont most megyek el.

2019. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az apám is ilyen volt igazából ezzel a fajtával nem lehet mit csinálni. Értelmileg nem fogja megérteni hogy neked mi a problémád ezzel.


A "legjobb" mikor szex közben zavarnak meg. Mer ő épp dumálna.

2019. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl nem jelekkel kommunikálnék, ami jelen esetben csak számodra egyértelmű jelentéssel bír.

Beszélnék hozzá, h szóljon 1 órával előtte ha elindul hozzám. Ebből tudni fogja mit akarok? Igen. Nem nehéz ez.

2019. szept. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!