Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már hasonló valakivel?

Volt már hasonló valakivel?

Figyelt kérdés

Igazábol nem is tudom hol kezdjem, három éve tart ez az egész, amióta úgymond belecsöppentem a nagyvilágba és sok csalódás ért, de persze kit nem. Erős embernek vallom magam, viszont mostanában egy fél éve kicsit elgondolkotam néhány dolgon. Sokszor van hogy úgy érzem nem érzek semmit, de mégis szomorú vagy dühös vagyok, régebben sokat sírtam de ha úgy érzem kéne sem megy. Önbizalmam sosem volt igazán, egyszer megijedtem saját magamtól mert épp valami problémám volt és olyan volt mintha nem is én irányítanám a testem, felöltöztem és elmentem otthonról, azt sem tudtam miért teszem, nem tudtam megülni egy helyben, olyan elviselhetetlen volt amit akkor éreztem 🤨

Sokszor áttapostak rajtam barátok, szerelmek, legfőképp az utóbbi, ezért már hinni sem tudok nagyon senkinek. Sokat javítottam úgymond a hozzáállásomon meg a gondolkodásomon, hogy nem kell sokat rágni magam dolgokon, tudom hogyan vészeljem át a nehéz időszakokat de mos tanácstalan vagyok :/ Ennek ellenére sokan szeretnek és sok barátom van, mindig meghallgatom őket, de néha sok az amit kapok, mindenkitől csak a problémákat hallom stb..

Nagyon üresnek és semlegesnek érzem magam viszonylag régóta hiába vannak körülöttem a szeretteim stb., nemtudom ezen hogyan tudnék változtatni.


2019. okt. 2. 16:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet ezt nem ide kell írni, sőt, valószínű de jobb nem jutott eszembe :/
2019. okt. 2. 17:01
 2/2 white-demon válasza:
háát waoow, ez egy nagyon komoly és hosszas megfogalmazás volt igazábol csak annyit mondok hogy bízz jobban az emberekben
2019. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!