Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el önmagam?

Hogy fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem vagyok vékony, állandóan az évfolyambeli lányok vékonyak és szépek, én meg dagadt és csúnya vagyok. Amúgy sem mondanám magamra hogy szép vagyok, ha lefogynék. Egyébként sportolok, és anyukám szerint fogytam is, de én nem látom. A suliban is minden szünetben piszkálnak. Mit tegyek ez ellen? Hogy szeressem meg önmagam?
2019. okt. 2. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy fürdőszobai mérleg rögtön igazságot szolgáltat. Mérd meg a súlyod minden héten és írd fel, hány kiló vagy. Ami a külsőt illeti: a lényeg, hogy hozd ki magadból a legtöbbet. Egy jó frizura, szolíd smink, divatos öltözet és bájos mosoly rengeteget tud dobni az összképen. Ha piszkálnak, finoman szólj vissza, aztán röhögd ki őket. Ha látják, hogy lepereg rólad, abbahagyják. :)
2019. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általános iskola felett már elég szánalmas, ha cikiznek.

Van olyan nő, akin jól áll egyébként a súly.

Ha elégedetlen vagy magaddal, akkor prbóálj megváltozni. Vagy legalább próbálj ki olyan dolgokat, amik örömet okoznak és még egészségesek is.

2019. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!