Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az egyik középiskolás tanárommal nagyon jó kapcsolatban vagyok. Megosztok vele mindent, arra is volt példa, hogy találkoztunk iskolán kivül. Viszont annyira rossz érzés jön rám, mikor látom, hogy más diákokkal is milyen aranyos. Persze, tisztában vagyok vele, hogy tanár és ez az egyik feladata, de valahogy mégsem tudok mit csinálni az érzés ellen. Ha valakivel történik valami, legyen akár jó, akár rossz, akkor pedig azt érzem, hogy akkor xy-t most ez miatt jobban megszerette.

Sokan mondják, hogy a kedvence vagyok, meg engem nagyon szeret, de valahogy nem mindig érzem ezt. Sokszor azt kívánom, bárcsak Ő lenne az anyukám. Elkezdtem kötődni hozzá azt kell hogy mondjam, valamit kell kezdenem ezzel a ragaszkodással, mert csak rosszabb lesz. Szerintetek mit csináljak?


2019. okt. 5. 08:24
 1/4 szántóvető ***** válasza:
fordulj szakemberhez mert ez nem normális.
2019. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fiú vagy vagy Lány? Egyébként ha az anyukádnak tekinted, vagyis azt kívánod bárcsak ő lenne, az arra utal, hogy az édesanyáddal nem éppen a legjobb a kapcsolatod, először is magadban aztán pedig vele kellene tisztázni a problémákat, vagy pedig azzal a szülővel/gondviselővel akivel együtt élsz. Kevés figyelmet kapsz, ezt egyértelműen a szeretet hiány okozza.
2019. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat nekem is voltak hasonló érzéseim középiskolás koromban, mondjuk nem ennyire erős érzelmek, de volt egy tanárnő, akit a mai napig a példaképemnek tekintek, sőt többet hozzá adott ahhoz aki mi vagyok, mint a saját szüleim, ezért sosem fogom elfelejteni, pedig még csak nem is voltam a kedvence.

Egyébként volt olyan tanár is aki tényleg a gyerekeinek tekintett minket, annyira hitt bennünk, ez nagyon szép dolog, de azért meg kell húzni határt.

A Szüleid, azok a szüleid, Édesanyád is csak egy van, sajnos nem mindig hozza úgy az élet, hogy több időt tölthessünk vele, de senki más nem tudja pótolni.

2019. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*aki ma vagyok
2019. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!