Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerjem meg önmagam?...

Hogyan ismerjem meg önmagam? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Iskolába nagyon felénk, és vissza húzódó vagyok ezen szeretnék változtatni. Nem merem önmagam adni másoknak, nem merek megnyílni mert attól félek hogy nem fogadnának el, és ettől még kevesebb önbizalmam lenne. Én se fogadom el magam teljesen de nem tudom hogyan csináljam. Tele vagyok gátlásokkal, azt sem tudom mit akarok valójában az életben. Nincsenek barátaim, mert csendesebb vagyok keveset beszélek,nem merek beszélni. Mindig meg akarok felelni másoknak és emiatt szorongok. Próbáltam már változtatni de nem sikerült. Pszichologushoz járok de nem segít, ő is azt mondja hogy nekem kell rájönnöm a szorongásom okára. De nem jutok egyről a kettőre. De már nem bírom tovább, ez nekem így nagyon rossz. Minden nap szenvedek a szorongástól meg ezektől. Attól tartok elmegy mellettem az élet, miközben tele vagyok félelmekkel. Mit csináljak hogy változtassak? Hogy ismerhetném meg önmagam? Valakinek sikerült már kimászni az ilyen problémákból? 16/L

2019. okt. 6. 12:42
 1/2 anonim válasza:

Èn majdnem így vagyok nekem az a helyzetem hogy egyedül vagyok de csak az osztálytársaim hoz nem tudok szòlni másokkal meg tök kijövök , egyèbkènt nálam az is szerepet játszik hogy nem èrdekelnek azok akikkel nem tudok összhangba jönni ,de èn lèpèsről lèpèsre próbálok változni próbálok beszèlgetni , viccelödni , segiteni ha megkèrnek rá ezek nyilván nem mindig sikerülnek de próbálkozni kell mert igy nem fog változni az èleted , èn is próbálok , hidd el nem csak neked vannak ilyen problèmáid mindenkinek , de a te problèmádon csakis te segíthetsz , lègy bátor mert

UGYANOLYAN EMBER VAGY TE IS MINT ŐK !!!!

Valaki elfogad valaki nem de ez mindig így lesz , avval kell törödnöd aki veled is törödik ès elfogad.....

2019. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Először is: ahogy a #1 válaszoló írta: ugyanolyan ember vagy, mint mások.

Másodszor pedig nyugodtan add önmagadat másoknak! Legyél kedves, barátságos, közeledő mindenkihez! Ne érdekeljen mások véleménye!

Szerinted melyik jobb: amelyik zavartan, akár dadogva szóba elegyedik veled, vagy aki magabiztos, valamint önmagát adja?

Szóval, ha bemész az iskolába, akkor húzd ki magad, legyél magabiztos, akár mosolyoghatsz is, ne pedig a világfájdalom köszönjön vissza rólad!

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

SOK SIKERT!😀😊

2019. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!