Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sose éreztem magányosnak...

Sose éreztem magányosnak magam, ez gond lehet?

Figyelt kérdés

Persze nem akarom érezni, biztos rossz lehet. Szüleim meghaltak, tesóm is, sok embert elveszítettem már. Inkább az adott ember hiányzik, de nem érzek magányt, nem is tudom milyen érzés lehet. Vannak barataim, most otthon vagyok 1 hónapja de így sem, nem vágyok emberek társaságára.Nem ragaszkodok nagyon, nehezen, 1 baratom van aki nagyon fontos.

Szoktam érezni szorongást,félelmet(ritka) nem nagyon félek a következményektol, persze nem szoktam ezért extrem dolgokat tenni. Van mikor unatkozok, és akkor ledölök gondolok a dolgokon. Nevelőszuleimheulz soha nem ragaszkodtam.

Nem tudom hogy a depresszió a személyiségemhez tartozik, mert sok ideje érzem magam annak, de mégsem érzem magam rosszul. Nehezen tudom megélni az örömöt.

Szoktam üresnek érezni magam,önértékelésből gondolom magam rossznak, senki se szeret unalmas vagyok stb.


Milyen érzés magányosnak lenni?



2019. okt. 10. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Utazást imádom, körbe akarom utazni a világot, lehet egyedül is. Zárkózott, félénk de határozott és őszinte vagyok, inkább ének nélküli zenéket hallgatok. Adrenalin érzése tud feldobni. Vagy ha szerethetek.Hogyan alakul ki a magány?
2019. okt. 10. 16:42
 2/5 A kérdező kommentje:

Társadalmi függéstől vagy az adott ember hiánya, vagy egy elképzelt ember hiánya? Mert van aki társaságban is magányos.Érdekelne a téma boncolgatása.

19/l

2019. okt. 10. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem! Ez azt jelenti, hogy jó kapcsolataid vannak/voltak. Megértő barátok/ismerősök. Én sajnos az ellentéted vagyok.
2019. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudok témázgatni bocsi én életem felében magányos és zárkózott voltam. Rajtam a naplóvezetés segített. Persze nehezen de ott mindent kimondhattam hangosan. Ajánlom neked is de hát persze hogy vannak akik utálnak írni. Én is utálok de segít. Próbáld ki.
2019. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet nekem is jo lenne.
2019. nov. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!