Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy baj ha nem élvez el a...

Nagy baj ha nem élvez el a barátnőm?

Figyelt kérdés

2honapja vagyunk egyutt , azota ketszer ment el. O azt mondta hogy o nagyon ritkan szokott elmenni, meg hogy nem velem van a baj.

22/F



2019. okt. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Pedig de, veled van a baj.
2019. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Igen, veled van a gond! Fridig nő nincs, csak ügyetlen férfi.
2019. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Bajnak baj, csak a kérdés az, hogy kinek mi a célja. Neked? Neki? A kapcsolatoktól....
2019. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mivel kérdezed, így te is érzed, hogy baj. Fiatalok vagytok, ki kell tapasztalni, hogy legyen mindenkinek jo. Ha ez nagyon sokadik próbálkozásra se megy, és még mindíg veled van, az azt jelenti, hogy szeret vagy tele vangy zsével. Mind a kettő esetben félredugás a vége a részéről. Ha annyi idős mint te, akkor neki is szüksége van a szexuális kielégülésre. Kérem a nulla százalékot, de ez az igazság. Ha lóvé akkor nincs kérdés.... Ha szeret, akkor meg a testiséget máshonnan fogja igényelni. De mint mondtam, a tapasztalat a lényeg. Kinek mi a jó. Hogy tudod elvinni oda, ahová vágyik. Csak fordítsd meg és gondolj bele. Neked jó lenne, ha nem élvezhetnél el, csak azután, hogy a párod elment haza és neked kell befejezni?
2019. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem zavar. Őt?
2019. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a te hibád, csak a szakemberek szerint a nőé, te kitapasztaltad hogy élvezel el? A nő kitapasztalta, egyáltalán élvezett már el életében, Tapasztaltam énis olyat hogy még akár a méhnyakáig is felnyomtam, külsőleg maszíroztam, semmi, nem masztizott sose, nem ment el életébe más pasival se, van aki meg többször elmegy egymás után, ilyen ez.
2019. okt. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En mar attol is elelvezek ha a cicimet nyalogatjak

Esetleg probald ki

Marmind a bnodnek 😀

2019. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!