Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Igazából már nem is emlékszem mióta vagyok boldogtalan, az okára sem emlékszem hogy miért kezdődött. De azóta minden egy katasztrófa körülöttem. Mindenkivel veszekszem mindig, persze tudom hogy sokszor ez az én hibám, de ezt csak utólag veszem észre,amikor már mindegy. Bármibe belekezdek nincs erőm végig csinálni, elvesztettem minden motivációt. Most perpill ami a legjobban fáj, hogy hetek óta küzdök a barátnőm figyelméért, és most megcsalt pont a születésnapomon, és még azt mondja túlreagálom amikor szóvá teszem neki. Szakítani akartam vele de ő ellenkezett. És az a baj hogy valószínűleg meg fogok bocsátani neki, pedig tudom hogy nem kéne. De nem akarok még több embert elvesziteni. A munkámat is utálom, de nem merek felmondani mert nem tudom hogy mi mást szeretnék dolgozni. Nincs étvágyam, nem tudok aludni. Minden ébredés egy szenvedés, nem akarok felkelni mert tudom hogy szar lesz a nap. Rosszul érzem magam nagyon, elfáradtam. Nincs erőm és kedvem semmihez. Nem látom a jövőmet hogy hogy lenne jó.

Mit tegyek? Van ebből kiút? Hogy tudnék javítani magamon? Kétségbe vagyok esve.



2019. okt. 15. 03:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a kulcsszavakhoz is odaírtad, hogy depresszió. Ez egy gyógyítható állapot, pszichiáter foglalkozik vele. Innen már kitalálod, hogy mit tudsz tenni.
2019. okt. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
Szia!Persze hogy van. Keress ra a neten Némethi Erika videóira. Nagyon hasznosak. Lehet neki kerdest is feltenni vagy kinzultaciót kerni akár online is.
2019. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

@09:22


Ez a nő is pont olyan hasznavehetetlen lózungokat mond, mind az összes többi "kolegája".

2019. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vegyél erőt magadon, szakíts, és kezdj ismerkedni. Akár facebookon, akár piacon, akárhol. És ne törj le, ha nem jön össze rögtön. Ne feledd, ha egyszer megcsalt és nincs következménye, akkor bármikor megteheti még egyszer.
2019. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

...és most megcsalt pont a születésnapomon


mindennek két oldala van


...Nincs étvágyam,


remek lehetőség a fogyókurára


Amúgy meg...kuckozz be és nézz filmeket!

2019. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem fogod elhinni, de az okot a bélflórád felborulásában kell keresni. Az étolajok, a rostszegény táplálkozás, az antibiotikumok, urambocsá' nonszteroid fájdalomcsillapítók, a világos helyen tárolt burgonya, Stb szinergikus hatására áteresztő bél szindrómában szenvedsz. Folyamatosan mérgezve van a szervezeted a véráramba kerülő emésztetlen fehérjemolekulák által. Ez állandó rosszkedvet, levertséget, indokolatlan fáradtságérzetet, deprimáltságot okoz.
2019. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

@Miquel


jó hogy nem a chemtrailtől. :D

2019. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Ez a bèlflórás megközelítes nagyon erdekes...
2019. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint érdekes, kedves 9-es. A legújabb felfedezések szerint a mára általánossá vált autoimmun betegségek is mind ennek rovására írható. Érthető is. Étolajat pl mintegy 40 éve eszünk. Az emésztőrendszerünk viszont évmilliókon át a zsírra volt kihegyezve. Attól ürül csak normálisan az epe, az olajtól nem. s ez még csak a kezdet. Finomított vackokat eszünk, és gyalázatosan kevés rostot viszünk be. Szénsavas üdítőkben fürösztjük az epe hiányától amúgy is savas közegben tengődő bacikat, (az epesav valójában lúg) természetes tehát, hogy egy idő után nem bírják a gyűrődést, és feladják. Éhen halnak! Normális esetben ezek a bacik vastagon borítják a beleink falát, mintegy szűrőként funkcionálva, ők döntik el, mit engednek a véráramba, és mit nem. Ha megritkulnak, rések keletkeznek a sorfalukon, a gombák spóráinak horgas végű rögzítőlasszói beleakadnak a bélfalba, felsértik azt, és apró gyulladások, azok helyén piciny lyukak keletkeznek. Innentől aztán kész is baj. Minden ma divatos idegrendszeri, meg hormonális defektus is innen ered. Az allergiákról, meg a szédületesen gyenge immunrendszerünkről nem is beszélve.
2019. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!