Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Ti rá mernétek csapni egy ilyen nő fenekére? (Remélem jó kategória)

Tegyük fel, hogy szellemileg beteg hajlamú, nem is kicsit. Vagy ha nem mondasz el neki valamit, akkor az ereidbe harap.

Keress kérdéseket hasonló témában: Gyilkos nő

okt. 17. 07:10  Privát üzenet  

A válaszok
ha az ereidbe harap, harapj vissza a seggeibe :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 17. 08:53 Privát üzenet
:$ akkor vele csinálhatnám gyóntatófülkébe? :o

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 17. 10:44 Privát üzenet
Nem nagyon.Aztán még komolyan veszi,és éjszaka levágja a f457om...

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 20. 21:01 Privát üzenet
Nagyon nem mindegy hogy az a nő az anyád a csajod vagy a boltos néni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 9. 21:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan lehet tudni, hogy egy illetőnek pl. nekem, mi a kedvenc filmje? Mert sajnos nem tudom eldönteni mi a kedvenc filmem. Nem kategóriaként.
Ha lenne teleport ami csak a Földön működne hova utaznál és hány napra? Bocsi hogyha rossz kategória.
Szerintetek kétszínű vagyok vagy csupán ez még a szabad véleménynyilvánítási kategória amit tettem munkahelyen első nap?
Szerintetek melyik kategória az arcformám?
Volt már veletek úgy, hogy nagyon durván rajongtatok egy film/könyv/sorozat/animeszereplőért? Úgy, hogy szinte szerelmesek voltatok belé? (lehet hogy rossz kategória)
Szerintetek én milyen vagyok? Milyen "kategóriába" sorolnátok be a "mai világban"?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!