Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ölelgetek aláv közben...

Miért ölelgetek aláv közben egy plüsst?

Figyelt kérdés

Már elég régóta úgy alszom h egy plüsst ölelgetek. Van egy nagy macim, és egy szintén nagy kutyám. Ezek nélkül már aludni se tudok.

Utána akartam nézni h mégis miért van az h plüssel fekszem le és plüssel a kezemben kelek, de sehol se tálaltam semmit pedig nagyon érdekel


2019. okt. 19. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attó függ :D


Ha kapaszkodsz vmiben az biztonságérzetet ad - lásd pl. gyerek az anyjába.


De az ölelés a szeretet (szexualitás) megnyilvánulása is lehet, ezek pótlására.


Ilyesmi.

2019. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én is így aludtam sokáig, és ahogy az első válaszoló írta, biztonságérzetet adott és a szeretethiányomat is enyhítette az hogy ölelgetek egy nagy plüsst. :)
2019. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Úgy van. Biztonságban érzed magad vele mintha megvédene ez ilyen pszihés "gond" lehet mert igazából nem gond. Vagy "szeretet hianyos" vagy keres egy olyan személyt aki fontos neked lehetőleg ne család tagot és öleld meg . Ha fiú még jobb😊
2019. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi az, az "aláv?"
2019. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

25 vagyok, hát... van egy pár plüss az ágyamban. :D

Sőt, ha megyek valahova aludni, akkor is viszek magammal egyet.

Talán megszokás (egy részt), meg jó érzés is, hogy van melletted “valaki”, akit ölelhetsz.

2019. okt. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Hogy nálad mi az oka azt nem tudom, nálam a megszokás, csak én a kispárnámmal vagyok így. Másik kispárnára még csak-csak lecserélem ha nagyon muszáj de kispárna nélkül csak forgolódok és egyszerűen "nem találom a helyem".:D Nem vagyok már fiatal, nem szoktam félni, nincs szeretetéhségem és nem helyettesítheti senki akit ölelhetek helyette. Szóval ez nálam totál berögződés. Természetesen gyerek koromban lehet, hogy más oka volt ezt már nem tudom megítélni, szerető családban nőttem fel szóval nem tudom.
2019. okt. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert kicsi vagy.
2019. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egész kicsi korom óta plüssel alszom. Most vagyok 20 és a páromtól kapott óriás plüssmacival alszom. Nem biztonság éreztet inkább boldogságot ad, jó alvás közben átölelni.(persze csak ha egyedül alszom)

Párom pl ugyan így ölelem együtt alváskor. :)

2019. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!