Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kötődöm ennyire az...

Miért kötődöm ennyire az emberekhez?

Figyelt kérdés
Már eléggé idegesít. A faluba van kb. 4 jobb barátom akik általában csak hétvégente érnek rá. Van amikor hétköznap is de az nagyon ritka. A 4 ember között van fiú is lány is egyaránt. Ha egy napig nem találkozom valamelyikükkel mély depresszióba esek, hogy nem foglalkoznak velem. Tudom ez rossz felfogás, felnőtt emberek van barátjuk-barátnőjük. El se várhatom, hogy vele foglalkozzanak minden egyes nap. Én egyedülálló vagyok. Szabályosan elkezdenek hiányozni. A faluban nem haverkodok másokkal, mert egyik velem egykorú sem olyan beállítottságú mint én, de ez most mindegy. Ez nem egyszeri alkalom, ha valakit közelebbről megismerek, netán szimpatikus, képes vagyok mindennap ráírni, hogy nem e találkozunk. Erről leszoktam mert rájöttem, hogy zavaró lehet nekik, ha minden nap megkérdezem. Mit tudok csinálni ezzel?

2019. okt. 21. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
22/F
2019. okt. 21. 16:15
 2/6 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

ezért (is) nincsenek barátaim, rosszul vagyok, amikor valaki találkozni akar velem.

keress egy barátnőt, az majd találkozni akar veled minden nap.

2019. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó,de az én barátaim nincsenek rosszul tőlem, csak nem sokszor érnek rá.
2019. okt. 22. 07:35
 4/6 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
mert nem akarnak találkozni, biztos azért, mert túl ragaszkodó vagy, ez általában idegesíti az embereket.
2019. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Olvass utána a kötődési stílusoknak. Pá.
2019. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia én is hasonló helyzetben vagyok. Nagyon kötődő típus vagyok, bár szerencsére van olyan barátom aki ugyanennyire kötődik hozzám.:) A lényeg, ha igaz barátok akkor elfogadják ezt, hogy te ilyen vagy. Legalábbis nekem ez a véleményem, én mindenkit elfogadok minden hibájával együtt aki a barátom és szerencsére engem is elfogadnak. :)

Szerintem nem probléma ez, csak a megfelelő embereket válaszd barátnak akiket ez nem zavar. Viszont természetes, hogy az ember nem mindig ér rá, ebbe bele kell törődni.

2019. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!