Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy kutya és egy ember...

Ha egy kutya és egy ember közt kéne választanod melyiket mentenéd meg?

Figyelt kérdés

Éppen árad a folyó és csak egyiket tudod kihúzni a vizböl.


Meilyket választanád?

A kutyát vagy az embert?



2019. okt. 30. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2019. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen égő házzal, akkor is egymás torkának estek az emberek, nagy emberbarátok, akik embert mentenének rosszabbak voltak, mint egy hóhér.


Szerintem ha utánuk mennék, én is belefulladnék szóval nyertem.

2019. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
anyádat
2019. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme az ilyen provokatív kérdéseknek?
2019. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés. Az csinálnám hogy az ember kezébe nyomnám a kutyust és az emberrel együtt vinném ki a vízből őket!
2019. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ameiket nagyobb lehetőségem lenne hogy még mentsem, ha mindt kettőre lenne akkor mind kettőt.
2019. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magamat.
2019. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
64%
Hagynám mindkettőt meghalni.
2019. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Én a kutyát, és úgy egyébként is az állatokat. Hogy miért? Mert nem okoznak fájdalmat, nem kell hallgatni a hülyeséget amit az ember ráaggat a másikat.

Sajnos sok emberben csalódtam már, így eszerint cselekednék, egy állat nem sok kárt csinál, míg az ember a Földet teszi tönkre.


Anno talált kölyök macskákat gondolkodás nélkül beraktam az autómba, és hazavittem őket, láttam földön fekvő hajléktalant gubbasztani, drogos cigány kölyköt maga alá hugyozni, szartam rá mentem tovább, kit érdekel az ilyen? Egy állat nem teszi tönkre az életét.


Egyébként meg utálom is az embereket valamilyen szinten, hiszen tőlük függ a másik is némileg...

2019. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt.Választ is irtak rá.Nézd vissza.
2019. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!